İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Videolu Backlink Rehberi

backdoor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar,
Bir süredir işlerimin yoğunluğu nedeniyle paylaşım yapamıyordum. Fırsat bulur bulmaz, okuduğum bazı İngilizce kaynaklardan da faydalanarak ufak bir set hazırlayıp sizinle paylaşmak istedim.

Backlink Rehberi adını verdiğim set toplam 25 sayfadan oluşuyor. Seri halinde dağıtmayı planladığımız bu dizinin ilk kitabı .gov uzantılı sitelerden backlink edinmek için yapmanız gerekenleri anlatıyor. Örnek senaryolar üzerinden, videolu anlatımlarla hangi sitelere ne şekilde eklemeler yapabileceğinize dair geniş bilgileri set içerisine bulabilirsiniz. Set toplamda 59 MB'lık bir PDF dosyasından oluşuyor. Boyutun bu kadar büyük olmasının sebebi içinde yer alan 20'ye yakın videolu anlatım. Çok fazla vakit bulamadığım için kısa sürede elimden gelen en iyi seti çıkarmaya çalıştım.

Tamamen ücretsiz seti indirmek için; BacklinkRehberi.net adresine girerek e-mail adresinizi belirtmeniz yeterli. Setin devamını edinmenizi sağlayacak e-posta bültenine üyeliğinizi sağlayan linki tıklar tıklamaz seti indirebilirsiniz. (dilediğiniz zaman bültenden ayrılabilirsiniz)

Umarım herkes için faydalı bir çalışma olur. Setin devamında backlink araçlarından ve değerlendirme algoritmalarından daha kapsamlı bir şekilde bahsetmeyi planlıyorum.

Not: Adobe Reader X ile görüntülemeniz önerilir. Sisteminizde Flash yüklü olmalıdır.

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam şu linkleri multi uploadlasanızda herkez şifalansa? sitenizden üye oldum hernese 1 defa indirmeye çalıştım yarıda kesildi baglantı sorada tekrardan indiremedim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5