İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz WordPress Film Botu

NaMLu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Ücretli Olarak Yazdığım Ancak Ücretini Alamadığım Botu Dağıtmaya Karar Verdim.

Ayarlarını ayarlar.php'den Yapabilirsiniz. Gerçi Konumda Belirttim. Gerekli Ayarları Yapabilmek İçin Konumu Okuyunuz.

Bot ve Ayrıntılar İçin Tıklayınız.

Ücretli Olarak Bot Yazdırmak İsteyenler [email protected] veya [email protected] Adreslerinden Bana Ulaşabilirler.

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Never More bana da haber botu lazım.Yaptığın botu benimle paylaşır mısın?

MDs`

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
attım ftpye.etkinleştırdim.ayarlardan Ozi-Bot tıklıyorum hiç birşey çıkmıyor.Sonraki Sayfa yazıyor bir tek.Neden nasıl çalıştırcam ben bunu ?

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
İlyas Bat adlı arkadaşımız vardı bot yazan.Herkes ona bel bağlamıştı.Ne de olsa beleş bot yazıyor.Bir gün isyan bayraklarını çekti.Biz de botsuz kaldık.Şimdi bir dizi botu 30-40 tl den aşağı değil.10 tl ye satan birisi vardı.O da dolandırıcı. :D

smartcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Hocam resim çekmiyor ki.Bir de bazıları çalışmıyor ve bazı filmler çince felan ...

NaMLu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Botu Çalıştıran Arkadaşlar Var. Sizde Neden Çalışmadı Anlayamadım. Şimdi Destek Verebilirim. Diğer Arkadaşlarla İlgileniyordum.

Ekleme: Bot Çalışıyor. Şimdi SS Aldım Bottan. Ekliycem Konuya.

MDs`

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bende de böyle:

Adsz-19.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5