Ücretsiz Wordpress Forum Teması (Üstün Özellikler)

filesdownload

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
3 Ağustos 2010
Mesajlar
159
Reaction score
1
Güncellemeler

  • Yorum Eklentisindeki üye olmayanların yorum yapabilme hatası giderildi
  • Özel mesaj bölümündeki tasarımsal hatalar giderildi

Son Güncelleme: 18.12.2015


Kurulum video linki:
http://me.cf/4k4RB

Yeni Temalar


Yeni Tema Demo 1: http://forum.me.cf
İndirme URL'si: http://me.cf/DeFaction.zip

Yeni tema demo 2: http://forum2.me.cf
Yeni Tema İndirme Adresi: http://me.cf/office-space.zip

Yepyeni Tema 3: http://forum4.me.cf

Yepyeni Tema 4:
http://forum5.me.cf/

En Kısa zamanda yapmış olduğum diğer 2 temayı da demo ve indirme linkleri ile beraber katacağım. Zaman geçtikte tema daha da geliştirilecek ve gerekli güncellemelere eklenerek tema sürekli güncel tutulacaktır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

2012 Yılında kodlamış olduğum ve geliştirdiğim fakat zaman bulamadığım için piyasaya yaygınlaştıramadığım bu temayı tüm üyelere ücretsiz dağıtma kararı aldım.

Bu scrtiptin çalışması için gerekli sistem özellikleri;

PHP: 5.3.0 Sürümlü olması gerek. Son PHP sürümünde bazı eklentiler çalışmamaktadır. Çoğu hosting şirketi php select version özelliği ile PHP sürümünüzü değiştirme imkanı sunmaktadır. Lütfen scripti kurmadan sürümünüzü 5.3.0'a getirmenizi öneriyorum.

Demo: http://forum.me.cf
Fiyat Tek Lisans: Tamamen Ücretsiz
İndirme URL'si: http://me.cf/DeFaction.zip

Deneme Giriş için http://forum.me.cf/uye-girisi kullanıcı adı: deneme şifre: deneme

Tema Yönetim Panelinden

Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4

Not: Talep Toplama Dönemidir. Sistemin özel mesaj ile bir kaç eksiği giderilmektedir. Uzun süre üzerinde çalıştığım WordPress Teması V1 bugün itibari ile yayınlandı. Versiyon 1′de, bir forum sisteminde olması gereken temel özelliklerin hemen hepsi %90 oranında benzetildi ve başarıyla uygulandı.


WordPress Forum V2′nin kısaca benzersiz özellikleri:

Gelişmiş Üyelik Sistemi: Başka hiçbir yerde bulamayacağınız tasarımı özelleştirilebilen ve sadece WordPress Forum Sistemi için geliştirilen üyelik sistemi ile klasikleşmiş WordPress üyelik formuna ihtiyaç duymadan daha profesyonel ve kullanışlı bir şekilde kullanıcılarınıza sunacaksınız. Böylelikle daha profesyonel ve ergonomik bir siteye dönüşeceksiniz.

Bu sistem sayesinde özel hem ajax hemde normal kullanıcı girişi, şifre talebi ve üyelik formu bölümlerine sahip olacaksınız. Böylelikle klasikleşmiş wordpress kayıt sistemini unutacaksınız. Bu sistem ile üye olan kullanıcılar ilk etapta şifrelerini kendileri belirleyebiliyorlar. Bunun yanı sıra bir çok ek bilgiyi de aynı anda girerek üyeliklerini tamamlıyorlar. Güvenlik olarak bot saldırılarına karşı da Resim Doğrulama sistemi de unutulmadı.

Demo üyelik formu | üye girişi formu

Gelişmiş Üye Paneli ve Üye Sistemi: Bir çoğumuz WordPress sisteminin basit blog sistemi olduğunu sanırız. Fakat bana göre WordPress sistemi ile yapılacak bir çok şey hayal gücümüze bağlıdır. Bunlardan bir tanesi de WordPress Forum Sistemi için geliştirilmiş gelişmiş üye sistemi bölümüdür. Bu sistem sayesinde üyeler birbirlerine özel mesaj gönderebiliyorlar, Facebook tarzı birbirlerinin duvarına yazı yazıp birbirlerinin yazılarına yorum yapabiliyor ve üyeler birbirlerinin bilgilerine rahatça ulaşabiliyorlar. Aynı zamanda üyeler birbirlerini arkadaş olarak ekleyip, arkadaşı olmayanlara duvarını ve bilgilerini gizleyebiliyor.
Kısacası WordPress sistemini tamamiyle sosyal yepyeni bir sisteme çeviren bu sistemi kullanıcılarınız emin olun çok sevecekler. Daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen deneme hesabı açarak giriş yapınız.

Anlık Online Üyeler Takibi: Bu sistem sayesinde üye olan veya olmayan kullanıcıların anlık olarak nerede olduklarını takip edebilrsiniz. Tıpkı Vbulletin sisteminde olduğu gibi online üyeleri görebilir ve anlık olarak neler yaptığını takip edebilirsiniz.

Konu Oylama: Vbulletin sistemindeki gibi üyeler beğendikleri konuyu oylayabilir ve yazının popülerliğini artırabilirler.
Üyeyi Report Etmek: Konu veya yorumlarda aksi davranışlarda bulunan kişileri kullanıcılar admine report edebilir.

Rütbe Sistemi: WordPress Forum Sistemi’nin bir diğer özelliği de üyeler arasında rütbe sisteminin olması. Admin panelinden rütbe sistemi ayarları yapıldıktan sonra rütbe sistemi aktif olacaktır
Üye Banlama: Vbulletin sisteminde olduğu gibi forum kurallarını ihlal etmiş kullanıcıları süreli veya süresiz banlayabilme imkanı da sistemimiz ile hayat buldu.

Üye Avatarı: Kullanıcılar kendi avatarlarını bilgilerini güncelleme bölümünden rahatça yükleyebilir ve değiştirebilir

Ekstralar 1

WordPress Konu İkonları: Vbulletin sisteminde olduğu gibi konuların başına ilgi çekmesi için ikon katabiliriz.

Konuyu Kimler Okuyor: Vbulletin sisteminde olduğu gibi konunuzu anlık olarak kaç üye veya kaç kullanıcı tarafından okunduğunu görebilirsiniz. İstatislikler anlık olarak ajax sistem ile değişmektedir…

Kategori İçinde Kaç Kişi Var: Vbulletin sisteminde olduğu gibi ana sayfa ve kategori sayfalarında, bir kategori içinde kaç kişi dolaştığını görebilir böylece hangi kategorinin daha popüler olduğunu anlayabilirsiniz. Veriler anlık olarak değişmektedir…

Anket Sistemi: Vbulletin sisteminde olduğu gibi kullanıcılar bir konu açtığında o konuya bağlı anket de açabilir. Örneği bu konuda olduğu gibidir…
Kategori İkonları: Ana sayfadaki kategorilere tema yönetim panelinden rahatlıkla kategoriye özel ikon ekleyebilir kategorinin farkındalığını artırabilirsiniz…

Top 10 İstatistik: Çok yoğun istek olduğu için forum ana sayfasına Top 10 İstatistik bölümü kurduk. Bu alanda en çok ziyaret edilen 10 konu, en çok konu açan 10 üye ve son 10 konuların listelendiği mükemmel bir bölüm oluşturuldu. Böylelikle forumunuzu google sürekli güncel görecektir…
Moderatör Sistemi: Forum sisteminin olmazsa olmazı diyebileceğimiz bu sistem artık wordpress forum sisteminde de var. Tema yönetim panelinden istediğiniz kategoriye istediğiniz kadar forum moderatörü eklenmektedir. Bunların yetkisi yorum kaldırma, konu silme ve konu taşıma olarak şimdilik kısıtlanmıştır.

Popüler Aramalar: Tüm kullanıcıların aradığı en popüler kelimeleri sistem hafızaya alır ve böylece google tarafından forumunuz daha rahat izleniz.

Ekstralar 2:

  1. Konu düzenlendiğinde hangi tarihte düzenlendiğini konu içinde gösterme
  2. Üyeler kendi konularını düzenleyebilmesi
  3. üyeler kendi aralarında özel mesaj yazabilmesi
  4. Özel tasarım hata sayfası
  5. kategoriye ait yeni konu olduğunda yeni konu var/yeni konu yok simgesinin otomatik değişmesi
  6. eklentisiz özel yazım reel konu sayacı
  7. her konu ve kategoriye özel meta, title ve keywords özelliği
  8. Gelişmiş tema admin paneli

Yukarıda saydığımız veya sayamadığımız birçok özelliği içinde barındıran WordPress Forum Sistemi siz kullanıcıları bekliyor.

Siteden Görünümler

http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0bsh.png –> Ana Sayfa
http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0bsv.png –> Ana Sayfa 2
http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0bt4.png –> İçerik
http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0btc.png –> İçerik
http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0btm.png –> Konu Ekleme
http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0bty.png –> Konu Ekleme
http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0bu4.png –> Profil
http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0bu8.png –> Profil

Çok yakında ekstra özellikler ile karşınızda olacağız...
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst