İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Wordpress Hosting 13. Yıla Özel

ownhost

MailBox Internet Hizmetleri
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar Sadece iyinet.com üyelerine özel,
Dünya’nın en çok tercih edilen CMS ( İçerik Yönetim Sistemi ) WordPress’i herkes kullanabilsin diye, ücretsiz hosting kampanyası başlatmış bulunmaktayız.

Kampanya kapsamında sunduğumuz WordPress Hosting özellikleri aşağıdaki gibidir:

Özellikler
%20 CPU Kullanım Hakkı
512 Mb Ram Kullanım Hakkı
1 Gb Disk Alanı
Limitlendirilmemiş Trafik ( AKN bulunmamaktadır sadece anlık trafik kullanımınız 10Mbit geçemez )
1 Adet Mysql DB Hakkı
Nginx Cache ile yüksek performans
Otomatik Kurulum ve Otomatik Güncelleme özelliği
Hollanda veya Türkiye Lokasyon ( sipariş sırasında açıklamaya lütfen ekleyin )

Kurallar
1. Ücretsiz Alan Adları Kullanılamaz.
2. T.C. Kanunlarına aykırı web siteleri barındırılmaz. Tesbit edildiği zaman bu hesaplar uyarısı kapatılır. ( Sözleşme ve KVKK )
3. Kişi başına bir alım limit yoktur ömür boyu ücretsizdir. 2. Maddeye uyduğunuz sürece istediğiniz kadar paket alabilirsiniz.
4. E-Mail hesabını doğrulamayan kullanıcıların hesapları aktif edilmez.
5. Kampanya kapsamında eposta barındırma hizmeti verilmemektedir.
6. Herhangi bir şekilde saldırı alan, saldırı yapan, abuse request alan sitelerin kullanıcı hesapları kapatılacaktır.
7. Kampanya kapsamında verdiğimiz hosting için ownhost nameserver'larını kullanmak mecburidir.
8. marez, telif hakları ihlali, online shop, lisanssız yazılım ve tema kullanılamaz

Satın AL

hitokiri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben bundan alacağım domaini de sizden alacağım domain ne kadar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5