İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ucretsiz Wordpress için Adsense yerleşimi

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar forumlarda arattım ama pek düzgün bir şeyler bulamadım. Ücretsiz şekilde wordpress uzantılı site açtım. Ancak bir türlü Adsense reklamlarımı yerleştiremedim. Şablonları felan arattım yok. Tema editleyim dedim seçenek yok.Tam olarak nereye ve nasıl yerleştirebileciğim konusunda yardımcı olabilir misiniz ?

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bende aynı konudan dolayı sorun yaşıyorum yardım eden olursa çok iyi olur...

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
arkadaşlar adsense için wordpress eklentileri var biraz araştırırsanız bulursunuz bence ben daha önce bizzat kullandım
http://www.google.com.tr/#hl=tr&biw...l=&oq=wordpress+adsense+e&fp=e40545ceb37400ae

buyrun eklentiler sayfalarda mevcut

edit: pardon ücretsiz eklenti veya yapabilecek biri olarak anladım özür o konu hakkında araştırma yapmak lazım pek denemedim ama bakalım bulursam bir şeyler yazarım

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Wordpress.com uzantılı ücretsiz bloglara adsense eklenmiyor diye biliyorum. Sadece adsense değil java kodları da eklenmiyor. Bunun için ücret verip vip üye olmanız gerekiyor.

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Diyor ki :
2) .rar dosyasından çıkan akilli-adsense.php dosyasını ../wp-content/plugins/ dizinine atın.
Ücretsiz sistemlerde nasıl atayım ?

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamam teşekkürler. Anlaşılan bir domain alma vakti geldi.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
aynen öyle sen domain hosting al kurulumu yap takıldığın bir kısım olursa elimden geleni yaparım yardımcı olmaya çalışırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5