İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz: Wordpress Kurulum, Eklenti ve Tema. IYINET

XfaCtoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba Iyinet Kullanıcıları;

Sizlerin de, zamanınızı almadan direk konuya gireyim. Başlıkta gördüğünüz gibi aslında herşey güzel olacak.

Yaklaşık 3 aydan fazla (3 bucuk) yukarı üyelere Ücretsiz Wordpress kurulumu
, eklentisi, teması ve tamamıyla yardım amaçlı bir çalışma sergileyeceğim. Bu başlıktan sadece 10 kişi yararlanacaktır. Bana gelen 10'uncu pm'de son bulacaktır..
Kurmuş olacağım siteler kesinlikle; a****t,oyun,mp3 olmayacaktır. ***** sitelerle ilgilenmeyeceğim..
Vermiş olduğunuz siteler tarafımdan incelenecek ve uygun görüldüğü halde gerekli pm ile size geri dönüş yapacağım. Herşeyi baştan konuşalımda.. ;)

Kişisel siteler, Dizi Film siteleri, Hosting Firma siteleri ve Proje için siteler bir zararı yoktur..

Saygilarimla.

Moderatör tarafında düzenlendi:

adapazarli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Öncelikle konu için teşekkürler.
Yeni açtığım film sitesinin thumbnail ve upload sorunu için pm atıyorum.

XfaCtoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Öncelikle konu için teşekkürler.
Yeni açtığım film sitesinin thumbnail ve upload sorunu için pm atıyorum.

Merhaba adapazarli;

Ftp'nizde wp-content klasörü içerisinde uploads klasörü olmadığından resim yükleme sıkıntısı yaşamışsınız. Gerekli dosyayı ben oluşturdum. Keyfle resimlerinizi yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

• Like
Reactions: Eif

adapazarli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba adapazarli;

Ftp'nizde wp-content klasörü içerisinde uploads klasörü olmadığından resim yükleme sıkıntısı yaşamışsınız. Gerekli dosyayı ben oluşturdum. Keyfle resimlerinizi yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Teşekkürler.
İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5