İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[Ücretsiz]Wordpress,Smf,Vb Kurulur [Wp Temalar Editlenir]

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
[Ücretsiz]Wordpress,Smf,Vb Kurulur [Wp Temalar Editlenir]

İyinet İçin Bişeyler Yapiyim Belki Tutar Wordpress Smf Vbulletin Ücretsiz Olarak Kuruyorum. Bütün Ayarları Yapıyorum İstediğiniz Temayı Yüklüyorum. Vb smf ' de filan temaları azbuz editlerim.
Ama Wordpress ' te Baştan Aşşağıya Editler İstediğinizi Yapar Sunarım.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Lütfen.. Ekledim siteni kurucam ama takıl bu forumda sana herşeyi ögretirim.

Ekleme: Güncel.

Lütfen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben senin msn ni ekledim profilinde yazıyor lütfen kur tek çarem sensin Allah Rızası herşeye baktım ama birtürlü kuramadım lütfen sen kur.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
daRius Pm ne yanıt yolladım
Lütfen daha siten yok tasarım yap diyorsun.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Hmm. Bu yazıyı görmemiştim ve böyle cevap verecek biri olarak tanıyamamışım seni. Logo isterken bu tarzda konuşmuyordun en azından. Sana zaten yaparbilirmisin diye sormuştum sadece ona göre hareket edecektim ancak bu tür cevap vermen gereksiz idi. Müşteriye davranışınızı gördükten sonra ; "Bırakınız yapmayın kalsın"
Başarılar.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Hmm. Bu yazıyı görmemiştim ve böyle cevap verecek biri olarak tanıyamamışım seni. Logo isterken bu tarzda konuşmuyordun en azından. Sana zaten yaparbilirmisin diye sormuştum sadece ona göre hareket edecektim ancak bu tür cevap vermen gereksiz idi. Müşteriye davranışınızı gördükten sonra ; "Bırakınız yapmayın kalsın"
Başarılar.

abi yok sana demedim :S o Lütfen varya ona dedim sitesi yok o kişinin yaşı cok ufak sanırım sitesi yok hem ona site + hosting + tasarım yapıcakmısım :s sana demedim

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
sadece tema editleme işi var mümkünse ilgilenirmisin.

tamam kardeşim [email protected] ekle birazadan cıkıcam gelince hallederiz Logo yapan abi yanlış anlamış Lütfen nickli kişiye demiştim of Abi duyuyorsan bak.
Lütfen nickli beni msnden ekledi :S ona dedim site + hosting + tasarım yapcaıkmısım ona beleşe onu dedm yanlış anladın :S

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaş işinin ehli,tema kurdu ve editledim saolasın teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5