İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÜCRETSİZ Wordpress Tema (şifresiz)

ctylmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Yaklaşık 10 kişiye ücretsiz dağıttığım ve 10 TL üzerinden 5 kişiye sattığım, satarken de "zaten ücretsiz dağıtacağım biraz bekle istersen" dediğim tema MedCezir artık tamamen ücretsiz.

Tema responsive olarak bootstrap ile kodlanmış ve admin panel entegresi yapılmıştır. Herhangi bir sayfa şifrelemesi v.s yoktur. Dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

Download için buraya tıklayın.

Tema konusunda soru ve taleplerinizi ilgili konu üzerinden talep edebilirsiniz.

YOLDA (takipte kalın);

Bittiğinde yeni bir konu ile sadece 5 TL den satışa çıkarılacak ve ödemesini bana değil dilediğiniz bir yardım kuruluşuna yaparak temaya sahip olacaksınız inşAllah.

Meta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi verin 5 tl devletimize kizilaya bi yere bagis yapariz

Telefondan falan tepetalklak attik.

proallturkey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu scripti adı newspress codecanyindan bakin

HUAWEI SCL-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TEMALARRAGBİT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsiz Wordpress Teması

Merhaba Arkadaşlar Sitemizin Yeni Açılış Sebebiyle Ücretsiz Tem Veriyoruz ... Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz... www.temalarragbit.com Sadece Üye Ol Şeçiimini Yap Ücretsiz Temanı Kap

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5