İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Ziyaretçi Defterine Yorum Atma Programı Videolu

ercell5000ss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1354965082_zd.png

Programın Genel Özellikleri

Neredeyse tüm ziyaretçi defterleriyle uyumludur ancak tamamıyla değil.

İnternetten bulduğunuz veya arşivdeki listeleri eklemeniz mümkündür.Programın en iyi tarafı iş sonunda size raporunuzu sunmaktadır.

Tüm ziyaretçi defterlerine teker teker bakabilirsiniz.
Eğerki elinizde otomatik onaylı ziyaretçi defteri listesi varsa mesajınızı anında sitede görme imkanınız vardır.

Çekmiş olduğumunuz program çalışma videosundaki örnek site oto onaylı değildir. Sadece isminizi görebilirsiniz.Ancak dediğim gibi otomatik onaylı liste eklemeniz durumunda anında backlink alırsınız.

PROGRAM ÇALIŞTIRMA VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Rar Şifresi :
Kod:
www.indirsende.net

KAYNAK : ÜCRETSİZ SEO PROGRAMLARI

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bilgi iyinet uzerinden dagitildigi icin uyarida bulunuyorum: Bu tur uygulamalar spame girer. Bu yuzden uygulamayi kullandiginiz taktirde uzun vadede zarar gorebileceginizi biliyor ve kabul ediyorsunuz demektir.

xxFastBoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi iyinet uzerinden dagitildigi icin uyarida bulunuyorum: Bu tur uygulamalar spame girer. Bu yuzden uygulamayi kullandiginiz taktirde uzun vadede zarar gorebileceginizi biliyor ve kabul ediyorsunuz demektir.

gerçekten dediğiniz çok doğru. bu tarz programlar yarardan çok zarar ettirir

ercell5000ss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanmasını bildikten sonra tüm seocular bu tarz programlar kullanıyor siz kalkıpta çöp sitelere eklerseniz elbette yarardan çok zarar olur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5