İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsizz anket siteleri indir

amedli06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Listemizde yüzlerce Anket Firması Bulunmaktadır !
Dolduracağınız Anket Başı 5$-75$ Arası Ödeme Yapmaktadırlar!
Tek Yapmanız Gereken Mailinize Gelen Anketleri Doldurmak!
Ödemelerinizi İster Online Olarak, İsterseniz Çek İle Alabilirsiniz!
Firmanın reklamı.Niye bu adamlar bu kadar para kazanıyorken yani aylık 3000 dolar nakit alıyorken niye size kitap satıyorlar?Cünkü: ucuz bir malı pahalıya satmayı beceriyorlar evet biraz para kazanabilirsiniz.Miktar vermiyorum.Kitap satıcısının kazandıgı tutar 35.000 lira yani yeterince salak var.İyi iş.Neyse ben linki veriyorum kazanım kazanamıyacağınıza siz karar verin

http://hotfile.com/dl/108164938/3a9c22d/anket_siteleri.rar.html

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İlk defa birisi faydalı birşey yaptı, gerçi sizde hotfileden para kazanmak gibi küçük menfaatlerle bu konuyu açtınız, ama oda bir teşekkür olarak borcumuz olsun :harika:

İndirin bakın arkadaşlar, anket kitaplarına 40-70TL vermeden görün bu işin nasıl bir iş olduğunu ve Anket ile yılda 10 lira kazanamıcanızı ;)

Yalnız, roboform ne işe yarar? Exe dosyası var içinde sırf boyut 5mb olsun diyemi eklediniz yoksa faydalı bişeymi?

amedli06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) saolun bende biraz giriyorum sizle beraber deniyorum.Ama ayda 1000 dolar kazandırmaz heralde sırada google kazancları var.

amedli06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
60-70 dolar ödüyerek sahib olacağınız sistemi free olarak veriyorum.İndirmemekde kararlısınız yani

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İndirdim Baktım Ama Bu Yazıyı daniel Arkadaşımla Daha Önce de Yapmıştık :) Anket Sistemi İle Binlerce Dolar Kazandığını İddaa Edenler Var Hiç Biri Ne Dekont Ne de Bir Kanıt Gösterebilmiş Değiller. Zamanınızı Boşa Harcamamanızı Tavsiye Ederim. Ama Ayda 5-10 $'da Olsa İşimi Görür Diyen Arkadaşlar İndirip İncelesinler. Güzel Paylaşım..

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
60-70 dolar ödüyerek sahib olacağınız sistemi free olarak veriyorum.İndirmemekde kararlısınız yani

Bu forumda bu sisteme 60-70 $ verecek kadar saf insanlar olduğunu sanıyorsan bence linkini sil, forumda paylaşma böyle şeyler arkadaşım :)

Burdaki arkadaşların çoğunun bu işlere ayırcak vakti yok ve bu işten para kazanmanın ne kadar zor ve vakit kaybı olduğunun farkındalar.

Ayrıca konuna biraz açıklama ekliyebilirsin, sadece link paylaşmakla olmaz, amacın tamam hotfileden para kazanmak olabilir, ama yinede forumdakileri düşünüyorsan ve download sayısını arttırmak istiyorsan birkaç şey yazmalısın en azından.

Mesala anket listesi ve rehberi dağıtan kitapların gerçek yüzü, bu işten kazanılırmı kazanılmazmı kendiniz görün. 60-70$ parayı boş kitaplara verip kazıklanmayın yazabilirsin. Merak eden arkadaşlar indirir.

Yalnız sakın ha, anket kitabı indir zengin ol, ayda 10bin $ kazan falan deme, bozuşuruz sonra :D

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Daniel Öyle Deme Anket Listesi Kitabının Yazarı Kitap Satışından 35,000 TL kazanmış :D Demek ki Öyle Saf Çok Fazla ki Hâla Satılabiliyor.

Lütfen Arkadaşlar Bir İşe Girişmeden Önce + ve - si İle Araştırın , Mantık Üretin Düzgün Bir Karar Verin. Verin ki Sonunda Pişman Olmayın. Ama Anket İşine Kesinlikle Girmeyin!

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daniel1336 in yazilarinin noktasina kadar ayni dusunuyorum :D bu olay bu forumda zor isler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5