İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uçtu Uçuyor'dan Domain Show, Varan 16 : MüzikBilgi.net

futuretech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müzik marketler, müzik haber siteleri için ideal : MüzikBilgi.net

* Domain Adı : www.muzikbilgi.net
* Bitiş Tarihi : 01.11.2008
* Banlı olduğu sponsor : Yok
* Banlı olduğu arama motoru : Yok
* Transfer Ücreti : Hesap transferi ile ücretsiz
* Müzik Bilgi diye aratılınca Google'da 1. sırada listelenmektedir.
* Google'da indexli sayfa Sayısı : 972
* Tek Fiyat : 2.000 YTL

http://www.uctuucuyor.com

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sevgili uçtu uçuyor,
bir çok başlık açıyorsun domainler ile alakalı sana bol şans diliyorum ama nacizane 1-2 tavsiyem var yanlış anlamazsan

1- fiyatlarda çok " uçuyorsun ". bu fiyatlara değil domain satmak, teklif bile alman imkansız bu forumda. çünkü satışa çıkardığın domainler gerçekten talep ettiğin rakamlar ile alakasız.
2- domainlerini tek başlık altında toplarsan daha iyi olur senin için ve forumun temizliği için

kolay gelsin

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Müzik Bilgi diye aratılınca Google'da 1. sırada listelenmektedir.

Domain Kendi adinda aratilinca her zaman üst siralarda cıkar bu normal birşeydir
kalidiki Google da Müzik bilgi diye aradin yalniz sizin sitenize raslamadim

futuretech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar polemiğe hiç girmek istemem, hiç de sevmem, zaten iyi niyetle yazdığınızı biliyorum.

1 - Fiyatı belirlerken illa ki forumdan biri alacak diye belirlemedim, o yüzden webmasterlara hitap etmeyebilir, başka platformlarla da reklam yapacağım. Bence makul fiyatlar.

2 - Domainleri tek tek vermeye başladığım için öyle devam ediyordum, tek tek girdim çünkü domainle ilgili detayların hepsini birden toplamadım. Bundan sonra daha toplu vermeye çalışacağım.

3 - Kendi adıyla aratmayı ve indekslenmiş sayfa sayısını ekstra bilgi olsun diye verdim, bunun dışında yanlış anlaşılmaya mahal verecek bi amacım yok. (şimdi gördüm template den dolayı müzik bilgi 1. çıkmış öyle bir şey yok)

Yorumlarınız için teşekkür ederim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5