İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ucuz ASP.NET 5 hosting ihtiyacınız

asylave

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Ben aşağıdaki ayrıntıları ile benim web sitesi için iyi bir paylaşılan barındırma sağlayıcı arıyorum:

- ASP.NET çekirdek 1.0 a.k.a destek ASP.NET 5 doğru yeniden adlandırıldı görünüyor
- Ben iyi olacak yaklaşık 100 $ bir yıl çok $ 7-8 ayda ödemeye hazırım.
- Avrupa konumu özellikle UK
- Ben tamamen yanlısı değilim ama kolayca şeyleri anlayabiliyorum çünkü büyük destek
- Birden fazla etki barındırabilir
- Bir veritabanı olarak son MSSQL 2014 destek

Ben google arama ve bu inceleme öğrendim oldum: http://reviewhostingasp.net/best-and-recommended-asp-net-core-1-0-hosting/
ben bunu okuduktan sonra, benim endişe şimdi Hostforlife.eu olduğunu onlar benim ihtiyaçları ile uyum olduğunu düşünüyorum. Ayrıca onlar avrupa tabanlı barındırma hizmeti var.

Yani, benim soru:
1. Hiç Hostforlife.eu bir deneyim oldu sizin herhangi var mı? Gerçekten güvenilen? Burada deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.
2. Başka bir öneri varsa. lütfen bana bildirin.
3. Ben ben hosting planı satın almadan önce bakmak gerekiyor daha fazla şeyler vardır, bilmek ister misiniz?
Lütfen beni öneririz. Teşekkür ederim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5