İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ucuz Tanıtım Yazısı Kampanyamız ile Sizinde Siteniz Hakkettiği Sıralamaya Yükselsin!

Beo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farklı IP Adreslerinde Bulunan Tanıtım Yazılarıyla Sizin Siteniz de Hak Ettiği Sıralamaya Yükselsin!

080111_0659_CoLinkingAn1.png

Her geçen gün içerisinde kendisini sürekli güncelleyen, geliştiren ve büyüyen Google’ın sitenize yönelen linklere verdiği önemi hepimiz biliyoruz. Ancak bu linkler konusunda yapılan bazı yanlışlar vardır ki bunların başında “ çok link alırsam, Google’da daha başarılı olurum “ düşüncesidir. Evet Google’da başarı için çok linke ihtiyacınız var ancak “çöp site” olarak tabir edebileceğimiz kalitesiz sitelerden alacağınız linkler, kaş yapmaya çalışırken göz çıkarmanıza, yükselmek istediğiniz sıralamada , dalgalanmaya yakalanmanıza sebep olabilir.

Benim size sunduğum hizmetin farkı nedir?

80’e yakın, birbirinden farklı IP adreslerinde bulunan kaliteli sözlük sitelerinden, paketler halinde sağladığım tanıtım yazıları sizlere oldukça uygun fiyatlarla ulaşmaktadır. Aşağıdan inceleyebileceğiniz paketlerimizde de göreceksiniz ki, siteniz için yazılan özel makalelerle yapılan tanıtım yazısı çalışması Google’daki pozisyonunuza oldukça faydalı olacak. Tabii bu faydaları siz de kısa süre içerisinde gözlemleyebileceksiniz.

Kaliteli Link Alma İle Çok Link Alma Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kaliteli link aldığınızda normal link çalışmalarının (alınan binlerce profil veya blog linkin) sağlayamadığı Trustrank , Domain Authority , Pagerank ve Alexa değerlerinin artışı sağlanmaktadır.

Hedef kelimeleriniz ve konularınızda kaliteli link ve tanıtım çalışması ile daha yüksek verim alırsınız.

Bu sayede anahtar kelimenizin ve içeriğinizin arama motorlarında yükselmesini sağlarsınız.

Bir paket seçimi, sipariş ve teslimat aşamaları nelerdir?

1. Ödeme Yapılması.
2. Hizmet başlangıcı. ( 12 saat teslim süresi )
3. Rapor teslimatı. ( İş Bitiminden En Geç 1 Saat Sonra )

Paket Özelliği ;

- 80 Farklı IP adresindeki en az 80 sitede tanıtım yazınızın yayınlanması
- İçerisinde edu ve gov uzantılı sitelerde bulunmaktadır.
- Ping hizmeti (İsteğe Bağlı)
- Tanıtım yazınız yoksa size özel hazırlanması ( +5 TL ücretle profesyonel bir arkadaşa yazdırılmaktadır )

Ücretlendirme: Yalnızca 20 TL (12 saatte rapor teslim edilir)

Not : Bu paketteki işlemler program ile yapılmaktadır. (Ücretin ucuz olmasının sebebi budur)

Hizmetten Faydalanmak İsteyenler

Tanıtım yazısı başlığı :
Tanıtım yazısı :
Pingleme işlemi yapılsın mı ? :
E-mail adresiniz :
Ödeme bilgisi (İşbankası , Misli , Paypal) :

Paypal : 13 $

Bu şekilde pm atabilirler.

İletişim (Msn & Mail) : admin[et]torrentdestek.net

Ek bilgi : Birçok webmaster sitesinde açılmış bir konudur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5