Ucuz Uçak Bileti Almanın Yolları

hejacevik

0
İyinet Üyesi
Katılım
15 Kasım 2014
Mesajlar
4
Reaction score
0
Ucuz Uçak Bileti Almanın Yolları
1. sabit link
1. Erken Rezervasyon Yapın Havayolları sadece sınırlı sayıdaki koltukları daha düşük fiyattan satarlar. Koltuklar biterse, fiyatlar yükselir! Birçok hava yolu limitli sayıdaki koltuklarını promosyonlu fiyatlardan satışa sunmaktadırlar. Promosyonlu koltuklar limitli sayıda olduğu için ilk rezervasyon yapanlar haliyle daha ucuza uçmaktadırlar. Siz de bu limitli sayıdaki koltuklara erken rezervasyon yaparsanız daha ucuza uçma sansınız artar.

2. Cumartesi Kalış Kuralı Gideceğiniz destinasyonda en az bir cumartesi kalmanız halinde daha ucuza bilet bulma şansınız artar. İş adamları ve resmi kurumlarda çalışanlar daha çok hafta içi seyahat ettikleri için hava yolları daha yüksek fiyatlar uygulamaktadır. Hava yolları hafta sonunda uçaklarını dolu tutmak için cumartesi kalışlarda daha uygun fiyat uygulamaktadırlar.

3. Hafta İçi Uçuşları Daha Ucuzdur Çarşamba ve Perşembe ve Cuma günleri hareketli uçuşlar hafta sonu uçuşlarına göre daha ucuz fiyatlı olabilir.

4. Dönüş Kapalı BiletlerGidiş-geliş tarihleri belli olan uçak biletleri daha iyi fiyat bulma şansınızı arttıracaktır. Bilet satın alırken kesin dönüş tarihinizi bildirerek uçak bileti satın alırsanız daha ucuz bilet bulma şansınız artar.

5. Direkt ve Aktarmalı UçuşlarKesin olmamakla beraber direkt (başka bir şehirden aktarma olmadan) olan uçuşlar daha uygun fiyatlı olabilir. Gideceğiniz destinasyonda direkt uçuş(lar) var ise uçak bileti arama motorunu kullanırken önceki ve sonraki bir kaç gün için de arama yaparak direkt uçak olup olmadığından emin olun. Direkt uçuşlu fiyatlar ile aktarmalı uçuşları karşılaştırıp fiyatı ve müsait olan uçuşları kontrol etmenizde fayda var.(promosyon biletleri)

6. Seyahat Tarihi EsnekliğiEğer seyahat tarihiniz esnek ise uçuş araması yaparken alternatif tarihleri de aramanız faydalı olacaktır. Bazı hava yollarında sadece seçtiğiniz tarih için fiyat yüksek olabilir veya seçtiğiniz tarihte değil de, o haftanın farklı tarihlerinde uçuşlar daha ekonomik fiyatlı olabilir.


Turkiye Bilet ucuz yurtiçi uçak ve yurtdışı uçak biletleri, Otobüs biletleri, araç kiralama ve otel rezervasyonlarınızı online olarak satınalabileceğiniz bir seyahat portalıdır. Sitemizden Almanya, Kıbrıs, Londra, Amerika Birleşik Devletleri gibi yurtdışı noktalara ucuz uçak bileti bulmanın yanında Türk Havayolları (THY),Sky Airlines, Onur Air, SunExpress, Anadolu Jet, Pegasus, Atlas Jet'ten İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Trabzon gibi yurtiçi noktalara da bilet satınalabilirsiniz. Sitede hem ucuz, kampanyalı bilet satan havayolları hem de otobüs firmaları yer almaktadır. Kendi kendinizin seyahat acentası olun, sayahatinizi planlayın, yerinizi www.turkiyebilet.com.tr ile alın.

www.turkiyebilet.com.tr sitesinden alıntıdır.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst