İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

UCUZ ve Kaliteli Webmaster içerikleri (ENVATO)

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşlar envatoyu tanıdığımdan beri tüm metaryellerimi ordan satın alıyorum...
A dan Z ye tüm herşey çok ucuza satılıyor. Tek ve genişletilmiş lisanları ile satın alabilirsiniz... Yapacağınız siteler için binlerce dolar vermenize gerek yok... İndirdiğiniz dosyaların içindeki HELP dosyaları sayesinde çok alt bir tasarımcı bilgisiyle bile harika siteler hazırlayabilirsiniz... EN BABA tasarımlar dediğiniz tasarımlar 40 $ ı geçmez... ki sadece 20 dolara bile sürekli güncellenen bir içerik yönetim sistemine bile sahip olabilirsiniz... bir kere satın almanız yeterlidir... Scriptin yazarı scripti güncellediğinde sizin sayfanızda otomatik güncellenek bir seçeneğe sahip olacaktır... Ayrıca maximum 30 dolara eşi benzeri görülmemiş yüzlerce premium wordpress temasına sahip olabilirsiniz...

NE çokmu uçtumm... DENEMESİ GEZMESİ BEDAVA.... envato ağının sadece 4 sitesini paylaştım... gerisi sizin merakınıza kalmış.... tek ihtiyacınız olan şey... ortalama bir ingilizce... dolandıırılmazsınız, forumlarında aşşağılanmassınız. Herşey kalite ve saygı içerisinde yürür...

Ayrıca kendi yeteneğinize güveniyorsanız. Envatoya içerik yollayabilir. Ürünün kabul edilmesi halinde %50-70 arasında büyük komisyonlar kazanabilirsiniz...

Sorunsuz PHP kodları.... >>>>
kaliteli benzersiz temalar... >>>>>
Kolay editlenebilen Flash Siteler...>>>>>
kaliteli grafikler.... >>>>>

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi