İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ucuz yasakpara Scriptleri (Piyasada 10'binden Başlıyorlar)

LcN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Değerli Kardeşlerim,

Altta Resimlerini Paylaşmış Olduğum Yazılımların Her Birini Piyasada Birçok Şahıs Elinde Olmadan Milleti Dolandırıyor
Bir Çoğuda Elinde Olduğu Halde Yazılımların Her Birine 10 Binden Başlayıp 50 Bine Kadar Fiyat Veriyor ' Ki Çoğu Dolan-Dırıcı.

İşte Bende Sizlere Yardımcı Olmak İçin Altta Resimde Paylaştığım Yazılımların Her Birine 3000 TL Gibi Komik Bir Rakam Veriyorum
Dolan-Dırıcı Olmadığımı Kanıtlamak İçin'de Dosyaları Dileyen Arkadaşım Team Viewer İle Gelip Bakabilir Ve Kendisine Panel Bilgilerini
Atabilirim, Dosyaların Elimde Olduğuna Emin Olduktan Sonra Ödemenizi Yaparsınız Sizlere Teslim Ederim

İletişim Bilgilerim Mevcuttur Altta, Satın Almak İsteyen Arkadaşlar Ve Dolandırılmak İstemeyenler Bana Ulaşıp Sahip Olabilirler.

Dileyen Yüzyüze'de Gelip Görüşerek Satın Alabilir

Peki Neden Bu Kadar Ucuza Veriyorum ?
Bu Yazılımları Piyasada Birçok Kişi 10 Bin İle 50 Bin Arasında Satarken Peki Ben Neden 3000'Tlye Veriyorum ?
Çünkü ; 2 Yıl Boyunca İçinde Olduğum Bu yasakpara Sektörünü Bırakıp Kendime Bir İş Kurmayı Hedefliyorum Haliyle Bu Kadar Ucuza Veriyorum
Ve Emin Olun Fazlasıyla Para Kazandıran Bir İş. Ben Gerçekten Güzel Mevlalar Kazandım.

Ve Unutmayın Bu Yazılımlar Gerçekten Paha Biçilmez Yazılımlar, Gelir Gözlerinizle Görür Ödemenizi Öyle Yaparsınız Gönlünüz Rahat Olsun Diye
Sizlerin Huzuruna Sunacağım Daha Sonra Alışverişi Yapacağız.

Önemli Dip Not : Bu Rakam'a Sakın Yüksek Demeyin Çünkü Normal Admini 500'e Süper Admin'i 2000'e Joker Admini 3500'e Veriyorsunuz Kiraya
Aylık Olarak. 2-3 Tane Kiraya Verdiğinizde Yazılım Parasını Çıkarıyorsunuz. Düşünsenize, Siz Yazılımı Komple Alıyorsunuz Ama Kiraya Verdiğinizde
Yazılım'ın Parasını Çıkarıyorsunuz 1 Ayda ;)

NOT 2 : Farklı Renk Seçeneklerinide Vereceğim

- Resimler -

nRXOp1.jpg

vbOjVO.jpg

1L8JB1.jpg

LyBbNJ.jpg

r3AOvB.png

7ql6Zm.jpg

P0ylzv.jpg

gq7ORL.jpg

9Qnml9.jpg

M0Od46.png

İletişim Bilgileri

Telefon : 0531 241 27 25
WhatsApp : 0531 241 27 25
Skype 2 : [email protected]
Site : www.sayfakirala.com
Mevcut Yazılımlar : 5 Adet Kapalı yasakpara - 1 Adet Online yasakpara Yazılımı (Ayrı Ayrı)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5