İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ucuza domain Kayıt | Şok kampanya.

PassW0rd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

OnlineNIC üzerinde bulunan domain reseller paketimden, ek kazanç sağlamak amacıyla mevcut domain kayıt fiyatlarının altında
fiberbilisim.com'dan panel vererek domain kayıt hizmetini sunuyorum.
İlgilenen arkadaşlarım konuya mesaj yazması yeterli olacaktır.

Güven konusunda kafasında soru işareti oluşan arkadaşlar;
R10'da itraderlerimi kontrol edebiliyor veyahut, itrader seviyesi +10 üzerinde olan arkadaşlardan domain kayıt sonrasında ödeme alabilirim.

1 domain kayıt ücreti : 7.5
PS : toplu alımlarda cuzi rakamlarda indirim yapılacaktır - ( pazarlık sünnettendir )

İlginiz için teşekkürler.
İyi forumlar.

Huzur n Darem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Detayları özel mesaj ile atarmısınız.
4 domain icin herhangi bir indirim olabilir mi ?

PassW0rd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm atamıyorum. 5+ domain alımlarında indirim yapıyorum.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
OnlineNIC Platinum bayi bile 7,59 dolar'a satarken, siz nasıl 7.5 dolara bu hizmeti sunabiliyorsunuz. Üstelik toplu alımlarda indirim vaadi verebiliyorsunuz?

OnlineNIC bayi fiyatlarını incelediğimde, bu benim sormam gereken bir sorudur.

PassW0rd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiki sormanız gereken bir soru. Türk ve diğer uyruklu insanlarla çok iş yaparım ve genelde paypalla çalışırım. Bu paypalı bozdurmam mümkün olmuyor 1 defa bozdurmaya kalktım 2 katı zarara girdim bende onlinenic hesabıma ekliyorum. Para bedavaya geldiği ve herhangi bi zararım olmayacağı için ucuza veriyorum. Herhalde domain satarken istediğim fiyatta satabilirim. 2 3 güne kendi sitem hazır olacak ve oradan satış yapmaya başlayacağım. Ayrıca 7.5 $ değil 7.5 lira. Başka bir soru?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hm, ben ticaret yapıyorsunuz zannetmiştim.

Teşekkürler yine de.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Onlinenic'de bir domaini siz regleseniz ve başka bir onlinenic hesabına transfer etseniz...

Bu mümkün olan bir istekmidir?

PassW0rd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet mümkün. Ama domaini alabilmeniz için hesabınızın aktif olması lazım. Yani daha önceden en az 75 $ eklemeniz lazım. Elimde 2 tane 100 $ balanceli hesap var. Dilersenz çok uygun fiyata satabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5