İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ucuza Kelepir Cihazlar: Modem + Bluetooth + M SD Kart ve Okuyucu + Pilli Adaptör

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
1 =====================================================
SATILIK MODEM: TP-LINK 4 Portlu + Splitter Hediye

Marka ve model: TP-LINK TD-8840T

Özellikleri:
-4 portlu ethernet modem
-Adsl, Adsl2, Adsl2+ bağlantıları destekler
-Router desteği: Var

Yanında verilecekler:
-Splitter
-Ethernet kablosu
-CD
-Adaptor

Sadece çalıştığını göstermek için takıp denedim ve birkaçta indirme yaptım sorunsuz ve gayet güzel çalışmaktadır. Sıfır gibi ve az kullanıldı. Kalite olarak airties modemlerle aynı seviyededir.

Fiyat: 25 TL sabittir.

Ürünün kendi resimleri:
89869165.jpg

54875352.jpg

Tüm resimler için linkteki galeriyi inceleyebilirsiniz:
http://img413.imageshack.us/gal.php?g=89869165.jpg

2 ====================================================
BİGBOY 2GB Micro Secure Digital Kart + USB Kart Okuyucu

SDCcard_reader_low_res_72.jpg

Ürün resimde apaçık görünüyor. 2GB micro sd kart ve kredi kartı inceliğince minicik kart okuyucusu. Marka Bigboy. Bendeki kart okuyucu beyaz yerine mavi renkte ve kutusunda. Kart okuyucusu ile istediğiniz micro sd kartı flaş disk olarak kullanabilirsiniz. Micro sd ve Micro sdhc kartlar destekliyor.

Fiyat: 15 TL

3 ====================================================
BLUETOOTH ve Ruj büyüklüğünde pille çalışan Adaptör

55444545.jpg

Bluetooth sıfırdan farksız sorunsuz her cihazla uyumlu çalışıyor. Driver yükleme derdi yoktur. Win xp, vista ve 7 otomatik tanır.

Fiyat: 10 TL

18523931.jpg

Bu da ruj büyüklüğünde yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz telefon adaptörü. Elimde sadece 2 adet nokia ince uç ve 1 adet nokia kalın uç bulunuyor. 1 kalem pil ile telefonunuzu kolayca şarj edebilir.

İnce uçlu kablolarında sanırım kırılmalar mevcut. İletişimsizlik olabiliyor ama kabloyu sabit tutup şarj edebiliyorsunuz. Ürün ücretsizdir.

===========================================
NOT: ÜRÜNLER TOPLU SATILACAKTIR. Parça parça satmıyorum.

ÖDEME ŞEKLİ: EFT veya nesine.com

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Modemin fiyatı oldukça uygunmuş,

Hayırlı satışlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5