İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Ucuzluk!Urunlerin Hepsi Kargo Dahil 8TL!Ustelik Kapida odeme...

sultanmehmet01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Detayli Aciklama:

Oncelikle linki vermeden once sizlere biraz bilgi vereyim.Kafanizda soru isareti kalmasin.Urunlerin her biri kargo dahil 8TL dir ve Odeme kapida yapiliyor.Begendiginiz urunlerin hemen altinda bulunan adres formunu dolduruyorsunuz urunler evinize geliyor.Tum urunler Orjinal ve Lisanslidir.Faturasi ile birlikte urunleri kapida teslim alacaksiniz.Cebinizden cikacak olan Max. miktar 8TL dir.Urunler , kitaplar,arsivler,Cd/Dvd ler,Belgeseller,Egitim setleri,Ingilizce Ogrenim setleri vs...

LINK: URUNLERE GIT

Kargo:ARAS KARGO
Yetkili Firma:BedavaAlsak
Musteir Hizmetler:0212 467 2181
Ucretler:Kesinlikle fix olup kargo dahil 8TL dir.

Urunlerden Bazilarinin Tanitimi:

EFU Ingilizce Egitim Seti:80 saatlik bir ingilizce egitim seti olan urunun piyasa degeri 39.00 TL dir.Anadili ing. olan insanlarca hazirlanmis olup,degeri sadece 8TL dir.

Office 2007 Egitim Seti:Office 2007 icin harika bir egitim olan bu set,yine 8TL dir.Office kullanimi artik cok kolay.

Tam Dua Arsivi:Toplam 304 sayfa olan bu urun ,8TL dir.Her turlu duanin mevcut oldugu bu genis arsivli dua kitabi,son derece gozde urunlerden biri olup fiyatina oranla essiz bir firsattir.Ustelik yaninda CD hediyeli...

Ayrica AOS egitim kitaplarida mevcuttur.AOS kitabi ariyorsaniz,burada cevap olarka yazin,sizlere uygun linki verelim.

Daha detayli bilgi almak icin asagidaki adrese gidebilirsiniz.

http://www.islamekseni.com/id46.html

Saygilarimla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5