İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Udemy Ücretsiz İngilizce Kursu (Yılbaşına Özel)

Flamengo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
26
Yılbaşı kampanyası ücretsiz İngilizce Dil kursu veriyoruz.
Siz de derslerini ücretsiz indirmek için 31 Aralık 2018 tarihinde BU sayfada olun.

• Sıfırdan, en temelden, adım adım kurallarıyla İngilizce öğreneceksiniz!
  • "Aslında anlıyorum ama konuşamıyorum" cümlesini daha fazla kurmayacaksınız.
  • İş İngilizcesi, seyahat, okul, günlük hayat için pratik konuşmalarda akıcılık kazanacaksınız
  • Gramerin (dil bilgisi) tüm yapı taşlarını keyifli aktivitelerle farkında olmadan öğreneceksiniz!
  • Modern dil öğrenme tekniklerini uygulayarak, hafızanızda daha çok kelime tutabileceksiniz.
  • IELTS, TOEFL, YDS, KPDS, Proficiency gibi sınavlara yoğun tempoyla hazırlanabileceksiniz.
ingilizce.jpg

Gereksinimler
  • Sıfır İngilizce!
  • Bu kursu almak için hiçbir ön bilgiye sahip olmanız gerekmemektedir.

Açıklama

Sosyal medya, filmler, diziler, kitaplar ve belki de küçük yurt dışı seyahat deneyimlerinizden aşina olduğunuz İngilizce'yi artık gerçekten anlamak ve sadece anlamakla da kalmayıp konuşmak istiyorsunuz, değil mi?
Artık Udemy online eğitimde fırsat eşitliği sunuyor ve dil okullarına kaydolarak hem binlerce lira vermek zorunda kalmıyorsunuz hem de bu kurslara giderken harcayacağınız günlük zamanlardan tasarruf edebiliyorsunuz.
Gramer derslerimizi oldukça renki hazırladık, birçok önemli konudan sonra testler ile pekiştirmeler yapacağız, telefon/bilgisayarınıza indirebileceğiniz ekstra dokümanlar ile öğrenme deneyiminizi kat kat artıracağız ve en önemlisi de 7/24 soru-cevap şansı ile eğitmenimizle yakın temas halinde bulunabileceksiniz.
Dersleri sürekli yeni konular ekleyerek & dünyadan modern öğrenme teknik sırlarını paylaşarak & alıştırmalar ve konuşma egzersizleri ile güncelliyor olacağız. Sizlerden ricamız ise sadece haftalık olarak kendinize güzel bir program çıkarıp bolca tekrar yaparak kursumuzu takip etmeniz yönünde olacak.
Şimdiden aramıza hoşgeldin!
Bu kurs kimler için uygun:
  • Okuduğu metni anlamak isteyenler
  • Sadece anlamak değil; artık canlı canlı İngilizce konuşmak isteyenler
  • Öğrenmek için uzun yıllar beklemek yerine pratik bir şekilde, modern tekniklerle İngilizce öğrenmeyi arzulayan herkes!

heroers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba hediye için teşekkürler..Peki nasıl indireceğiz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5