İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ufak Bi Yardıma İhtiyacım Var

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar çizgi film sitem video çekecek bi site bulamıyorum bulduklarımda bana sağlamyanı uzun ömürlü gelmiyor.
çizgi film çekeceğim bir kaç video sitesi arıyorum
yardımcı olursanız sevinirim.

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çizgi filmleri sitelerden çekmek yerine bence cdcilere git ve çizgi film cdlerini satın al.
Onlarda çizgi dizilerin sezonları oluyor. Pokemon , Digimon ve bilimum mon ku biten çizgi dizileri , heidi leri filan bile bulabiliyorsun.

Eğer projeni büyütmek istersen böyle birşey yapabilirsin. Tabi alan sorunun olmazsa. Benim böyle bir projem var ancak şu anda başka projelerlede uraşmaktayım.

Ancak başka sitelerden video çekerek çizgi film sitesi kurmaz zor çünkü gerçekten zor bulunuyor.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
film alarak olmaz çünkü alan sorunu yaşarım.ben daha çok film çekecek siteler arıyorum.
bilgisi olan arkadaslar varsa yardımlarını beklıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5