İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ufak bir çeviri isteği

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vbulletin lisans bilgilerimi değiştirmek için ticket açtım ama takıldım ingilizce bilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi acaba.

Bilgilerimin değiştirilmesi için mesajımı yazdım cevap olarak bu geldi.

Hello,

I'm sorry but your license is not eligible for transfer at this time. As per the license agreement only active owned licenses that are more than 90 days old are eligible for transfer. Once your license is more than 90 days old, you can request that we transfer it.

-------------------------------

hi

only mail change ?

thanks a lot.

-------------------------------

Hi

It seems as if you're trying to bypass the license transfer policy. Why do you need to change the name and email address?

------------------------------

Son kısma cevap olarak

Merhaba,

Ben bu lisansı internet üzerinden birinden aldım ancak aldığım şahıs bir kaç kişiyi dolandırarak piyasadan kayboldu bu yüzden lisansın mail adresini ve giriş şifresini değiştirmek istiyorum.

İlginiz için teşekkür ederim.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba, üzgünüm, ama senin lisansın transfer için elverişli değildir. 90 günlük lisans transfer için elverişli olmaığından yanlış anlamadıysam bahsediyor.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tam olarak bende anlayamadım ingilizcesi iyi olan bir arkadas yardımcı olursa bende sevineceğim.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Ben bu lisansı internet üzerinden birinden aldım ancak aldığım şahıs bir kaç kişiyi dolandırarak piyasadan kayboldu bu yüzden lisansın mail adresini ve giriş şifresini değiştirmek istiyorum.

Yanlış anlaşıldı herhalde bu kısmı ingilizce olarak yazılmasını istedim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Lısansda email ve isim değişikliği istemişşin.
Adamlar da demiş ki vb lisansını 90 günden önce transfer edemezsiniz, kurlları böyleymiş.
Sende demişssin ki sadece email değiştirmek istiyorum.
Adam da demiş ki neden transver politikamıza uymak istmiyorsunuz.

Anlıyacağın lisans üzerşnde email veya işim değişikliği lisans transferi olarak kabul ediliyor ve izin yok. 90 gün bekleyeceksin.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adamlar da demiş ki vb lisansını 90 günden önce transfer edemezsiniz, kurlları böyleymiş.

Anlıyacağın lisans üzerşnde email veya işim değişikliği lisans transferi olarak kabul ediliyor ve izin yok. 90 gün bekleyeceksin.

iyinet altaki Tükçe olan bölümün ingilizceye cevrilmesini istiyormus. Pardon

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Merhaba,

Bu şekilde ama sana söyliyim değişikliği yapmazlar, belge yok bişey yok. Yoksa herkes böyle bir mesaj atıp istediği lisansı üstüne geçirir.

I purchased this license over internet.
It came to my attention that this person has been selling vbulletin licenses all over internet.
I can not reach him because he disappeared without a trace.
This is why I would like to pass the contact information on myself.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Teşekkürler iyinet.

Türkçe metinde sebebini belirttiğim olayı onlara iletsem yine değiştirmezler herhalde.

Cevap olarak ne yazmalıyım konuyu kapatmak için :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Merhaba,

Bu şekilde ama sana söyliyim değişikliği yapmazlar, belge yok bişey yok. Yoksa herkes böyle bir mesaj atıp istediği lisansı üstüne geçirir. Neden 2. el lisans alıyorsunuz ki doğrudan vbulletin.com dan almak varken.

It came to my attention that this person has been selling vbulletin licenses all over internet.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ucuz diye atladık çok iyi ders oldu bana.

Hi

It seems as if you're trying to bypass the license transfer policy. Why do you need to change the name and email address?

bu mesaja bir cevap vermesem sorun olmaz herhalde.

tekrar teşekkürler iyinet yardımın için.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ucuz diye atladık çok iyi ders oldu bana.

Hi

bu mesaja bir cevap vermesem sorun olmaz herhalde.

tekrar teşekkürler iyinet yardımın için.

O soruya cevaben 1 satır ekledim en başa

I have no intention to bypass the license transfer policy.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorry, if you did not buy the license directly from us then we can't help you. We can only help the original license owner, and can only grant transfer requests from him.

böyle bir cevap geldi.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
üzgünüz ruhsatı sen bizden alsaydın sana yardımcı olabilirdik diyor ama gerçek sahibi olsaydın sana da yardımcı olabilirdik demişler

sanırım zor durumda bırakmıs lisansı sana satan kişi

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bekliycez mecbur 90gün yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5