İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ufak bir çeviriye ihtiyacım var.

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 cümlecik kısa bir çeviri lazım.cümle başı paypallla 0,5 usd verebilirim.kesinlikle hiç bir şekilde teknik terim vs içermiyor.site üyeleri için bir hatırlatma yazısı ve iyi ingilizce bilen biri için bir kaç saniyeden çok sürmeyecek bir metin.idare edecek kadar ingilizcem var ama çevirinin hatasız olmasını istiyorum.tek istediğim bu ilgilenen olursa öm atsın lütfen .

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Böyle bir şey için bir para ödemene gerek olduğunu düşünmüyorum, nihayetinde burası yardımlaşmak üzerine kurulmuş bir forum. Çevirmek istediğin cümleleri burada paylaşırsan eminim ki ilk 10 dakika içinde düzgün bir şekilde ücretsiz çevirecek bir çok arkadaşla karşılaşacaksın.

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
metin aşağıdaki gibi.teşekkürler ..

Bu ay için öngördüğümüz miktarı bugün tamamlamak istiyoruz.anlayışınız ve devam eden desteğiniz için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5