İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uinvest Yatirim firmasi

Sinan Koca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uinvest ile Reel işlere Yatırım Yap Kazan
Online kazançlar ile alakalı fırsatlar gün geçtikçe artıyor. Fakat bu artış iyi olmakla beraber bazı sakıncalı durumlar da oluşturuyor. Güvenilirlik oldukça azalmış durumda. İnsanlar hangi iş fırsatına güveneceğini bilemiyor. Güvenmek bir kenara “Hangisi gerçekten iş fırsatı? Hangisi yeni bir dolandırıcılık şebekesi?” anlamak güç.

İşte bu noktada yeni bir fırsatı sunmaktan gurur duyuyorum: Uinvest…

Uinvest yatırımcıyla, şirket sahibini aynı platformda buluşturuyor ve iki tarafında kazanç elde etmesini sağlıyor.
Örn: X Çikolata fabrikasının işini geliştirme amaçlı 600.000$’a ihtiyacı var. –Normalde siz 600.000$ verip X çikolata fabrikasına destek olup büyük kâr elde edebilirsiniz. Peki 600.000$ınız var mı? Hayır. –
Şirket Uinvest’e başvuruyor. Uinvest araştırıyor, şirketle beraber ölçüp biçiliyor. Hesaplamalar yapılıyor. Çünkü riski minimize edip kazancı maksimize etmek amaç… Sonrasında uygun görünürse imzalar atılıyor ve 1200$ lık 500 hisse şeklinde sitede yer alıyor. Ve ayda 200$ kâr.

Siteye kayıt oldunuz ve yatırım fırsatlarına göz atıyorsunuz. 1200$a 1 hisse alıp ayda 200$ kar almaya başlarsınız. Şirket ve uinvest arasında imzalanan yatırım süresince bu 200$(artabilir, azalabilir) alırsınız. Ayrıca istediğiniz zaman hissenizi satabilirsiniz. İş iyi giderse hissenizin değeri 2ye bile katlanabilir. Kârı siz düşünün.
Evet belki sizlere 10 günde paranızı 2ye katlamanızı vaadetmiyorum. Fakat size gerçek şirketlerin hisselerini alarak düzenli gelirlere sahip olacağınız bir fırsat sunuyorum.

Fabrikalar, hoteller vb. bir çok yatırım fırsatı sizleri bekliyor.

Risk var mı?
Reel bir işte elbetteki riskler de var. Uinvest bu riskleri minimize etmek için uğraş veriyor. Gerçekten kâr elde edebileceklerini öngördükleri başvuruları kabul ediyorlar.

Süreç nasıl işliyor?
Öncelikle 1dk’da Uinvest sitesine kayıt olun.
Sonrasında Assests Manager’dan yatırım seçeneklerine göz atın. Size en kârlı gelen bütçenize de uygun seçeneği bulun. Sitemiz aracılığıyla da en kârlı yatırımları paylaşacağız.
Sonrasında finansal partnerler vasıtasıyla para yatırın.

Ve son olarak seçmiş olduğunuz hisseyi satın alın. Eğer proje devam eden bir projeyse hisseyi aldıktan 1 ay geçtikten sonra ilk kazancınızı elde edersiniz. İşin resmiyetini belirtmek açısından aldığınız her hissenin adınıza düzenlenmiş bir sertifikası vardır ve adresinize gönderilir. Hatta belli sayının üzerinde hisse alan yatırımcılar için yeni bir panel açılır ve hisselerini aldığı şirket yönetiminde söz sahibi olur.
Anket doldurmaktan, dosya paylaşmaktan, tıkla kazan, gez kazan vs. Sitelerden bıktıysanız; internetten kazanmak adına her şeyi deneyip başaramadıysanız işte başarmanızın garanti olduğu bir fırsat: Uinvest
11$’a da hisse almak mümkün 3-5000$’a da.

Uye olmak icin tiklayin : https://uinvest.com.ua/?amigosid=21283
Tanitim videosu izleyin :http://www.youtube.com/watch?v=DhqmYrcSq18

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
referanssız link eklemelisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5