İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ülken için

S

SeoAmo

Misafir
http://www.youtube.com/watch?v=tpwZ9hva7RM

MSN avatarı isteyenler için;

my.php

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Müzik güzel verilen mesajların bazıları güzel bazıları ise çok yanlış.
Tayyip erdoğana batılılaşma hakkında laf atılmış ancak Atatürkte batılılaşmıştır cumhuriyet döneminde..Cumh. döneminde Tüm yapılan yenilikler batılılaşmadır.
Bana göre Erdoğanın siyaseti şu an için uygulanabilcek güzel siyasetlerden biridir.70 milyonu tehlikeye atmak kolay mı? Ne yapsınlar, israilemi girsinler?
Ülke elden gidiyor diyorlarda gidiyo diye diye göndericeksiniz yani.. 3-5 kürtle 3-5 yahudiyle koskoca Türkiye Cumhuriyeti yıkılacak diyorsanız yuh olsun size

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Videoyuyu 2 haftadır aralıklarla izliyorum.
iSRAİLle nasıl bir bağlantı kurdunuz anlayamadım.
pKK sorunundan bahsediyor.

Atatürk'ün yaptığı yenilikler batılılaşma mıdır? Çağdaşlaşma mı?
Ve cevap bulunamayan soru Batı neresidir?
Biz Japonya'dan bir teknoloji alsak bu batılaşmaya girer mi?

Atatürk ülke mallarını satarak, kiralayarak mı batılılaşmış(!)dır?
Yoksa bir daha yapılamayan kalkınma planları ile fabrika, banka vb toplum ihtiyacı olan yerler kurarak mı?

Bu kadar basit olmamalı.
Şu an memnun musunuz hayatınızdan?
Askeri ücret, sosyal haklar, suç oranı, enflasyon vb.

3-5 kürt mü 30.000 üzerinde insan öldürmüştür? Ve hâlâ devam etmektedir.
Dünyadaki yahudilerin toplama oranı kaçtır?
Ve dünya üzerinde neler yapmaktadırlar?

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ruen' Alıntı:
Müzik güzel verilen mesajların bazıları güzel bazıları ise çok yanlış.
Tayyip erdoğana batılılaşma hakkında laf atılmış ancak Atatürkte batılılaşmıştır cumhuriyet döneminde..Cumh. döneminde Tüm yapılan yenilikler batılılaşmadır.
Bana göre Erdoğanın siyaseti şu an için uygulanabilcek güzel siyasetlerden biridir.70 milyonu tehlikeye atmak kolay mı? Ne yapsınlar, israilemi girsinler?
Ülke elden gidiyor diyorlarda gidiyo diye diye göndericeksiniz yani.. 3-5 kürtle 3-5 yahudiyle koskoca Türkiye Cumhuriyeti yıkılacak diyorsanız yuh olsun size

Mustafa Kemal Atatürk ile Tayyip E.'ı kıyaslamak nasıl bir mantıktır çözebilmiş değilim...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ülken için derken verdiğiniz iki sitede amerikan aynı işi yapan Türk sitelerimiz mevcut..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5