İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ultrasponsor.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Webmaster Arkadaşlar,
Sizlere yeni sponsorluk sitemi tanıtıyorum. Daha önceki deneyimlerden ders alarak bu sefer her türlü hileye kapalı bir sponsorluk sistemi kurdum. Yurt dışından hazır alınan script üzerine ek güvenlik önlemleri ilave edilmiştir.

http://www.ultrasponsor.com

Sistemde;
- Tıklamaya,
- Popup sayfa başına,
- Satışa,
- Form Doldurma başına,
- Download başına para ödenmekte,
- Yeni üye kazandırma da 3 alt kademeye kadar %10 bonus üyelik süresince geçerli.

Sponsorlar reklam verebilecek, site sahipleri de o reklamları yayınlayabilecektir.

KURULUS AMACI:
Guvenilir bir sponsor olarak uzun yillar ozellikle Turk Internetine katkida bulunmak. Ozellikle yurt disindaki sponsorlardan cek ile odeme alan site sahipleri kucuk meblalardaki odemeler icin buyuk komisyonlar odemek zorunda kalmakta ve nerede ise kazandiklari paranin %30 u komisyona gitmektedir. Biz bu asama da devreye girip odemeleri Turkiye deki hesabiniza yapmakta ve komisyon almamaktayiz. Kesinlikle yabanci sitelerle muatap olmayacaksiniz. Tum islemleriniz bu site uzerinden yurutulecektir.

Her türlü aktivite yöneticinin kontrolünden geçmektedir. Dolayısıyla, hesaplarda üç kategoride para gözükecek: 1-incelemedeki para, 2- onaylanmış para (ödeme bekleyen), 3- ödenmiş para.

Evet, arkadaşlar sözün kısası kazancınızı artırmak istiyorsanız sizleri siteme bekliyorum.

Güvenilirliğimi şuan vermekte olduğum ve 8 aydır yüzyüze verdiğim reklamlarla kanıtladığımı sanıyorum. Hileye karşı son derece hassas olan bu sistemle artık bu işi genele yaymak istiyorum.

Görüşmek üzere.....

Ultrasponsor.com

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
newturk' Alıntı:
Merhaba Webmaster Arkadaşlar,
Yurt dışından hazır alınan script üzerine ek güvenlik önlemleri ilave edilmiştir.
merhaba, başarılar. bir sorum var:
hangi script?

bu ara ultrasponsor.com diye bir adrese girince tuaf bir siteye otomatikçe yönlendiriyor sizce bu güven verici mi?

H

HoBaa

Misafir
Öncelıkle http://www.ultrasponsor.com/indextr.html adresı acılıyor dırek bende problem yok.

Ayrıca Bu tarz bır sıstemı yaptıgı ıcın newturk arkadaşıma teşekkurlerımı sunuyorum.Umarım ayakta durur.Ben ve benım gıbı daha buyuk sıstemler yapma gırışımlerı ustunde calısan ınsanlar ıcın Önbılgı webmasterlar ıcın gelır kaynagı oluşturacagına emınım.

Başarılar kolay gelsin.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HoBaa' Alıntı:
Öncelıkle http://www.ultrasponsor.com/indextr.html adresı acılıyor dırek bende problem yok.

Ayrıca Bu tarz bır sıstemı yaptıgı ıcın newturk arkadaşıma teşekkurlerımı sunuyorum.Umarım ayakta durur.Ben ve benım gıbı daha buyuk sıstemler yapma gırışımlerı ustunde calısan ınsanlar ıcın Önbılgı webmasterlar ıcın gelır kaynagı oluşturacagına emınım.

Başarılar kolay gelsin.
browserden ultrasponsor.com çağrınca bende bu çıkıyor: http://www.newturk.net/giris4.html
İP'e göre yönlendirme hiç hoş diil.
bilginize..

ekleme:
ayrıca güvenilirliği benim gözüm önünde = 0
nedenleri:
- site veya şirket hakkında ne bilgi ve ne adres var nede buna benzer bişey
- kurallar son derece ilginç: http://www.ultrasponsor.com/termsofservicetr.html
- 2-3 cümle dışında hiç bir bilgi yok, nasıl para kazanılır veya reklam verenler için nasıl başarılı internet marketing yapılır gibi
- medya istatistikleri yok veya benzer alt yapı bilgisi
- 3-4 aylık bir domain (whois) -> not: bu belki pek önemli diil...
- www.ultrasponsor.com browsere avrupadan yazıldığında başka bir siteye yönlenmesi
- yardım sistemi bulunmaması
- referanslar (sponsorlar) hakkında bilgi olmaması
- bazı bölümler ingilizce olması
- publisher ve merchantslar için aynı koşullar olması ve aynı kayıt işlemi olması son derece şaşırtıcı ve garip

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, haklısınız türkçe dışındaki diller şuan mevcut olmayan bir sayfaya yönlenmekte. O sayfa bu akşam yerleştirildi. Türkçe dilini algılayıp otomatik türkçe sayfaya yönlendirelim dedik.

Güvenilirlik konusunda her zamanki gibi şirket sorgulaması yapılıyor. Onun için biraz erken hele bir şu sistemi oturtalım tabiki olacaktır. Ama , ödemeler konusunda en iyi mesajı sizlere bizim şimdiye kadar çalıştığımız yaklaşık 50 ye yakın site sahibi verecektir.

Site evet yeni ibr domaine kuruldu. Zaten dediğimiz gibi yeni bir sistem yeni bir site. Pr ye bakmanıza gerek yok.

Sistem son derece basit. Komisyon oranları üye olunca görülmekte.

İngilizce kelimeler bu hafta sonuna kadar hiç kalmayacak.

Yorumlarınızı beklerim. İyi gidiyor....

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her ayın 5 inde ödemeniz hesabınızda. Şuan para transferi ve paypal ile ödeme yapılmaktadır.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bence herkes denemeli sonucta turk sponsor odemeler garanti bence kacırmayın 1 banner ekleyin damlaya damlaya göl olur

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(-) bannerda godaddy logosu var, güvensizlik uyandırır
(+) newturk para ödeyen bir sponsor

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanılan script bu: http://www.qualityunit.com/postaffiliatepro/ fakat script çok gelişmiş ve bi ton özelliği bulunuyor olmasına rağmen sistem hakkında ana sayfada hiçbir bilgi sunulmamış, en azından scriptin sunduğu olanaklar göz önüne serilse fena olmazdı.
Bunun dışında webmaster'lara hizmet veren bir sistemin en azından tasarımı gözalıcı olmalı, bu bence çok sıradan bi tasarım, ana sayfada bi sürü resim olmasına rağmen (YENI UYE SITELER, YENI SPONSORLAR, WEBMASTER GIRISI, SPONSOR GIRISI, YENI UYE GIRISI) bunların hiçbirisi link içermiyor bu bile güvensizlik hissi yaratmaya yeterli bence.
Garanti, Yapıkredi v.s.. partnerlerinizle gerçekten bir ortaklığınız sözkonusu mu? Sanal POS alındı mı mesela bahsigeçen bankalardan, PayPal'de kişisel hesabınızdan mı ödeme alıp gönderiyorunuz, çünkü bunların hepsinin bir götürüsü var maddi olarak.
Bir de yani artık tüm tarayıcılar türkçeyi desteklerken neden türkçe karakterler hiç kullanılmamış.
Sonuç olarak bana amatör bir görüntü verdi, ben olsam sitenin bir köşesine en azından bir süre BETA yazmayı tercih ederdim, çünkü 2 günlük bir çalışma ile sunulmuş bir olay gibi görünüyor göze, tamam belki aylardır uğraşıyosundur scripti geliştirmişsindir ama sunuş önemli yani insanların gözünde oluşturacağın imaj önemli olan. Bunu da profesyonel tasarım yaparak, doyurucu içerik (yardım v.s..) sağlayarak ve en azından adres, telefon, banka hesap no gibi bilgileri insanlara sunarak oluşturabilirsin.
Söylediklerimin hepsi sitenin daha iyi konuma gelmesi için sakın yanlış anlama benim görüşlerim bunlar siten hakkında, umarım çok daha geliştirirsin de Türk webmaster'lara bir alternatif oluşturursun.
Kolay gelsin..

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eleştirilerinizde yerden göğe kadar haklısınız. Bu dediğiniz ayrıntılarla bayram süresince ilgileneceğim. Biraz acele ettim ve tasarıma fazla vakit harcamadan script ile ilgilendim. Sorunları gidermeye ve bir an önce Türk webmasterları ile buluşmaya çalıştım.
Henüz bir banka ile çalışmamız yok her türlü işlem manuel olarak gerçekleştiriliyor. Ödeme seçeneklerini gösterebilmek amacıyla banka ve paypal logoları kullanılmıştır.
Giriş paneli için profosyenel bir tasarımda olabilir.

D

doLob

Misafir
sayin newturk clickpara.net doneminde yapmadiginiz odemeleri bu yeni sitenizde yapmayi dusunuyormusunuz??

eger yapacaksaniz haberimiz olsunda ayni sekilde buradada odeme yapmayip kapatmayin siteleri.

D

doLob

Misafir
tiklama basina 1 cent veren ve min odemesi 100$ (100$ 10.000 tiklama demektir) olan bir sponsordan (ustelik gun sonunda yapilan clicklerin bircogunun silindigi) nasil odeme almayi bekliyorsunuz??

D

doLob

Misafir
ayrica sponsor reklamlarin yer aldigi siteler arasinda inndir.com var ama inndir de sizin reklamlari goremedim?

F

fenerli

Misafir
Bana güven vermemesindeki sebeplerden en basiti godaddy.com dan hiç domain almadığım halde onun logosundaki çizgi (kurallar sayfasında idi galiba telif haklarından vs. den bahsedilmiş tezatlık ortada zaten) karakteri görmem oldu, ayrıca neden insanlar suyunun suyu bir katılıma girsinki, bu sponsorlara kendileride üye olabilir, 2 gün sonra biriside benzer sistemi kurup google adsense için bunu yaparsa şaşırmam gerekiyor galiba.

Diğer bir husus ortada bir firma yok sanırım ultrasponsor.com un bir firma bilgisi gözükmüyor, türkiyede insanlar para kazanma vaadi olan yerlere hemen nasıl güveniyorlar anlamak zor.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Biraz geç cevap veriyorum galiba.
- Clickpara.net sisteminde ödemesi kalanlar gelsinler paralarını vereceğim.
Sistem hilelerden dolayı çökmüştü, cogul tıklamalarıda sayıyordu. Bende son bir haftanin verileri var. Eger tutarsa ödeme yaparım. Buyuk sitelerin limiti aşan bölümüne ödeme yapılmıştı. Diger hesaplarda toplam 100YTL civarı para kalmıştı.
- Bannerda godady kellesi kullanılmıştır. O nun godady olması neyi değiştirir?Kellenin telif hakkımı olurmuş.
- Inndir.com ara sayfalarda 1/5 oranında, google sonuç sayfalarında ve de download sayfasında sabit reklam bannerimiz mevcuttur. Girip bakarsanız görebilirsiniz.
- Benimle çalışan 50 ye yakın webmastera ödeme yapıp yapmadıgımı sorabilirsiniz. 8 aydır yüz yüze olan reklam işini artık bir sistemle yönetmekteyiz.
- Her webmaster çek masrafını dolduracak kadar kazanmıyor. Ayrıca, 3-4 ay deneyipte o sponsorun kendisini şutlamayacağınıda bilemiyor. Ayrıca, hepsi ingilizcede bilmiyor, sistem nasıl çalışır ne yapmalı gibi sorulara cevap bulamıyor.
Bizim amacımız tek bir hesaptan tüm sponsorlarını görebilmesi, riske girmemesi, çalışamadığı sponsorlarla çalışması ,ayrıca bir komisyon ödememesi ve türkçe kullanımı kolay bir sistemle tüm bu işleri halletmesi.....
Yanlış mı düşünüyoruz. Bizimle çalışan 200 ü aşkın webmaster varsa demek ki dogru düşünüyoruz ve bizimle çalışmaya devam ediyorlarsa demek ki güveniliriz.

- Çevrenize sorun ödeme yapmadığımız tek bir webmaster var mı? (10ytl, Limiti geçmeyen Clickpara.net ödemesi haricinde)

Unutmadan, fanatik olmamakla birlikte Fenerbahçeliyim.

Görüşmek üzere.....

F

fenerli

Misafir
50 veya 200 bunların kaç tanesi absürt materyal haricinde site , absürt ve w* içerikler birçok reklam ağına katılamadıklardan bu tür her fırsatı değerlendirmeye çalışırlar.

referans verdiğin site http://www.google.com/search?hl=en&q=site%3Akarthoroz.com

ayrıca o kellenin tabiki telif hakları var ama siz gözardı ediyor olabilirsiniz marka ve bilinirlik haklarını.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 tanesi absürt onlarda ım oldukları için. Benim kontrolümde yani o siteler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi