İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ultrasponsor Tekrar Atakta

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

6 ay kadar sistemi beklemeye aldik. Gordugunuz gibi tum kazanclariniz sistemimizde yerinde durmaktadir. Bir hafta icerisinde bekleyen 250 ytl gibi kucuk bir miktar odemeyi de yapip eskisi gibi sizlere bir sponsor alternatifi olmaya calisacagiz.

Zaman zaman yine ozel anlasmalarla yeni sponsorlari sizlere getirecegiz. Lutfen, duyurularimizi yakindan izleyiniz. Eskisi gibi haftada bir duyuru yapilmayacak. Bu tur bilgilendirmeler yerine sitede duyuru yapilacak.

Ilk olarak popup reklam ucretini artirarak ilk degisikligi yapiyoruz.

Ultrasponsor.com

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış anlaşılma olmasın site sahibi değilim, yalnızca duyuru yapmak istedim. İyi forumlar.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kaçıncı dur kalk oldu, ben 3 ten sonra bırakmıştım saymayı?

zevkisefa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
profesyonelce calismalari kendi adima diyeyim beni hic alakadar etmiyor,kazanci yeterli bulursam koyarim kodlari,ödemeyi yaparsa devam ederim.Bu kadar basit ahu,herseyi profesyonellige yormayin.Bakicam bakalim adnoiden fazla vriyorsa onlari bir deniycem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5