İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ulublog Seo/Makale Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar ulublog.com adına bir seo/makale yarışması düzenliyorum, yarışmamızın katılım detayları ve kuralları aşağıda yer almaktadır.

Katılmak İçin Özel Mesaj Aracılığıyla,

Ad Soyad:
E-Mail:
Sitedeki Makalenin Adresi: , şablonuna uygun bir özel mesaj atmalısınız.

Kurallar,

Katılımcılar "ulublog seo ve makale yarışması" kelimeleriyle yapılan aramada ilk veya ikinci sırayı paylaşmalıdırlar.
İyinet forumunda üyeliği olmayanlar [email protected] adresine mail atabilirler.
Yarışmacılar istedikleri kadar siteyle katılabilirler fakat yalnızca 1(bir) ödül alabilirler.
Makale adresini özel mesaj yoluyla veya mail yoluyla bildirmemiş olanlar ödülü kazanmış olsalarda ödülü alamazlar.
Yarışmayı kazanan sitenin linki ile birlikte reklam yayınlanır örneğin katılan site xyz.com ise xcz.com'un reklamının yayınlanmasını isteyemez veya xcz.com resimli bir reklam yayınlatamaz.
Yarışmacılar kesinlikle verdiğimiz linkleri verdiğimiz yapıda(dofollow) yayınlamalıdırlar aksi taktirde diskalifiye edilirler bu yüzden direkt olarak aşağıdan kopyalayarak konularına yapıştırmaları önerilir.
Yarışma 14.03.2010 saat 20.00 da başlayıp 14.04.2010 tarihi saat 20.00'da bitmektedir.

Ödüller:
1.Lik Ödülleri
Ulublog.com Adresinde 125x125 Sidebarda Reklam ve Film.ulublog.com adresinde eş zamanlı olarak reklam yayını (1 Ay),
Silkyolu.com adlı domain,
Film.ulublog.com Adresinde 1 Aylık Backlink

2.Lik Ödülleri
Ulublog.com Adresinde 125x125 Sidebarda Reklam ve Film.ulublog.com adresinde eş zamanlı olarak reklam yayını (1 Ay),
Film.ulublog.com Adresinde 1 Aylık Backlink

Kod:
<a href="http://film.ulublog.com/" rel="dofollow" title="Yüksek Kalite Film İndir">Yüksek Hızda Film İndir</a>
<a href="http://www.ulublog.com" rel="dofollow" title="Teknoloji Haberleri,Webmasterlık" >Teknoloji Haberleri ve Webmasterlık</a>

Sıralama Kontrol:http://74.125.77.104/search?hl=tr&q="ulublog+seo+ve+makale+yarışması"

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Yarışma google.com & google.com.tr adreslerinde değilde google'ın iplerinden kontrol edilse daha iyi olabilir hocam.

Yarışmada olacaklara başarılar.

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhabalar hocam gece gece olduğundan mıdır nedir anlamadım konuyu tam olarak, sıralamasını istediğiniz kelime olarak verdiğiniz bu cümle mi "ulublog seo ve makale yarışması"
Yani verdiğiniz kırmızı ile belirttiğim cümle ile mi sıralama istiyorsunuz ?

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ben o Yarışmaya Katılsam Benim Sana Daha çok Faydam olur =)

ödüller biraz tatmin edici olmalı bence

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar hocam gece gece olduğundan mıdır nedir anlamadım konuyu tam olarak, sıralamasını istediğiniz kelime olarak verdiğiniz bu cümle mi "ulublog seo ve makale yarışması"
Yani verdiğiniz kırmızı ile belirttiğim cümle ile mi sıralama istiyorsunuz ?

Aynen öyle.

phpbot

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ÖDüller PAraya Çevirilmeli.

X

Xman

Misafir
Ben o Yarışmaya Katılsam Benim Sana Daha çok Faydam olur =)

ödüller biraz tatmin edici olmalı bence

Cin olmadan adam çarpmak böyle oluyor sanırım, bu yarışmanın amacı bedavadan backlink sağlamaktır, ama artık kimse yemiyor bunları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5