İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Univerco Group Yeni Girişimcilere Ücretsiz Sponsor Oluyor | Sizde Başvurun

Akın Boşnak

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
univerco-logo-235x65.png

En iyi çözümleri geliştirerek insan hayatına değer katan internet çözümleri sunuyoruz.
banner_gelisme.png

Türkiye’de Profesyonel İnternet’in gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz. Bu anlamda Univerco Group her yıl sayısız internet sitesine ve sosyal sorumluluk projesine sponsorluk yapıyor. Eğer sitenizin, aşağıdaki şartlara uygun olduğunu düşünüyorsanız Univerco Group size de hosting sponsoru olabilir.

Sosyal Sorumluluk Kapsamında Sponsorluk

Ticari amaç gütmeyen, eğitim, çevre, kültür ve sanat, yardım ve dayanışma dernekleri gibi projelerin internet alt yapısının sağlanması, internet ile ilgili ihtiyaçlarının karşılanması üzerine sponsor olunabilmektedir.

Alt Yapı Sponsorluğu

Özgün girişim fikirlerini desteklemek amacı ile Univerco Group, kendi markasını oluşturmuş projelerin internet alt yapısının ve internet ile ilgili tüm veri merkezi ihtiyaçlarının karşılanması için sponsor olmaktadır.

Sponsorluk İçin Başvur
http://www.univercogroup.com/hosting-sponsorlugu/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5