Üniversite Öğrencileri İçin Evde Ek Kazanç ! (AYLIK 450TL KAZAN)

mutlakblog

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
25 Eylül 2020
Mesajlar
5
Reaction score
1
Konum
Türkiye
Üniversite öğrencileri genellikle üniversitede okurken ek gelir kaynağına ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyacı gidermek için ise okuldan sonra kampüs çevresindeki işletmeleri tercih ediyor. Part time çalışma ile az da olsa ihtiyaçlarını karşılıyor. Ancak dünyanın gündeminde olduğu gibi Türkiye'yi de derinden etkileyen virüs yüzünden üniversiteler uzaktan eğitim modeli uyguluyor ve öğrenciler üniversiteye gidemedikleri için kampüs çevresi işletmelerde eleman talebi oluşmuyor.

Bu yazımızda ise öğrenciler için evde oturdukları yerde ek gelir elde edebilecekleri bir sistemden bahsedeceğiz

Nasıl ek-gelir elde edeceğiz?

Sizde bu aşamalardan geçtiğiniz için bileceksiniz ki birçok sınava hazırlık öğrencisi soru çözdürmek için eğitmen arıyor ve bu uzaktan eğitim anlayışının olduğu günlerde özellikle buna talep arttı. Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri tarafından piyasaya sürülen bu uygulama sayesinde sınava hazırlanan öğrenciler sorularını uygulamaya yüklüyor ve üniversite öğrencileri veya öğretmenler bu soruları çözerek para kazanıyor.

Detaylar için BURAYA tıklayınız ve kazanmaya başlayın. (MutlakBlog)

mutlakblog.blogspot.com (3).jpg


---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Sorularınızı sorabilirsiniz. Herkese yardımcı olmaya çalışacağım. Bol kazançlar (y)
 
Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst