İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üniversite Tercihleri

realcycle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese merhaba,

Yeni bir lise mezunu olarak öss sonuçlarının açıklanmasında az bir süre kala sıkıntıya düştüm. Kafamda özel üniversiteye gitmek var. Duyduğuma göre Atılım Üniversitesi'nde 4 yıl boyunca hiç burs kesilmiyormuş. Ayrıca 2011 yılında mezun olan öğrencilerin %6’sı henüz mezun olmadan, %13’ü 1 ay içerisinde, %34’ü de 3 ay içerisinde iş bulmayı başarmış. Ki buda tam benim istediğim hedef :) Var mıdır bana bilgi verebilecek yetkili biri?

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
üniversiteye göre tercih yapma bölüme göre yap. istediğin bölümleri sırala. sonra onların arasından bi üniversite seç. yardım istersen müsait oldukça yapabilirim yazarsan burdan

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Aynen, önce bölümünü belirle, önemli olan bu. Dünyanın en iyi üniversitesinde okusan bile bölümü sevmediğin sürece başına bela olur.

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
İsmi olan bir devlet üniversitesi daima özel üniversitelere kırk basar. Burs falan hikaye.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5