İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

'Üniversitelerde UFO bölümleri açılsın'

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

RSS

Misafir
20100413074648_ufo.jpg
UFO'ların üniversitelerde "meşru bir alan olarak" okutulması istendi.

Daily Telegraph'taki habere göre, New York'taki eyalet üniversitesi Niagara County Community College'dan antropoloji profesörü Philip Haseley, gerek UFO'ların gerekse uzayla ilgili diğer açıklanamayan olayların ciddi bir "araştırma alanı" olarak "ana-akım bilimin" bir parçası olması gerektiğini söyledi.

Haseley, her yıl çok sayıda tanımlanamayan nesnenin görülmesinin, üniversitede öğrencilerin bu olguyu incelemesini zaruri kıldığını söyledi.

Prof. Haseley, "(Tüm dünyada) milyonlarca kişinin bunları gördüğünü" belirterek, "Bu konuya araştırmaya değer bir alan bakmanın zamanı geldi de geçiyor bile" dedi.

Birçok kişinin bunu manasız bir konu ve araştırmaya değmez olarak gördüğünü hatırlatan Haseley, halbuki UFO'lar hakkında ciltlerce literatür ve gerçekler olduğunu söyledi.

İngiltere'de geçen sene Savunma Bakanlığına 400 kadar UFO "ihbarı" geldiği bildiriliyor.

Bu rakamın önceki yılın üç katı olduğuna dikkat çekiliyor.Kaynak: Veteknoloji
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst