İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üniversiteye Gidiyorum Tebrik Edin :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) bölüm bence çok kötü bitirdiğim için biliyorum. Yinede hayırlı olsun. Puanlamı girdin bilmiyorum ama biz girerken baya yüksekti puanları şimdi direk geçişler filan çıkınca arkadaşlar "o bölüme her yazanı alıyorlar hemde sınavsız" diye dalga geçiyor :D .

Türkiye'de ki bilgisayarcı açığı 0(Sıfır). Her senede 3-5 bin kişi mezun oluyor bilgisayarla ilgili bölümlerden programcılık, grafikerlik, donanım, mühendis, öğretmen vs. Ondan ben çevremdeki hiç kimseye tavsiye etmiyorum bilgisayarla ilgili bir bölüm.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Ya tebrik ederim de, bu hacettepe midir nedir millet gözümüze gözümüze sokuyor yok kazandım yok bilmem ne. Anasını satayım sanki dünyanın en büyük üniversitesiymiş gibi. Herkes akıllı, biz de hiç akıl yok.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Sende kazan sende bas havayı reyis :)

Yok ben almıyım senin olsun. Öyle havada yerin dibine girsin. Herkes akıllı, biz kafasız kalmışız. Lafa gelince herkesin derdi tasası hiç bitmez. Ama üni kazanınca havasından geçilmez. Bizim hiç derdimiz yok sanki.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Teşekkürler arkadaşlar. @Ozcan Eşit Ağırlık mezunuyum. Bilgisayar programcılığı bölümüne puanla girdim ve ygs1 yani matematik bölümü puanına göre girdim. Kısacası hem sınavsız değil hem alanım dışı olduğu için benim için büyük bi olay :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5