İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

unluler.net 80.000 uyesi hazir sistemi günlük 4.000 ziyaretçisi ile satiliktir!

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10.000 $ tr şartlarında ımkansız bır olay,
uye sayın tekıl zıyaretçi sayın bunların hepsı hıkayedır; neden mı ?
1 - 12 $ a domain alırım; unlubayanlar.com die
2 - en fazla aylık 250$ kral decited alırım
3 - en fazla 1 milyar Tl. ye 3 Aylık reklam yaparım bir çok sitede aynı anda
4 - gunde en az 8.000 tekıl çakarım
5 - orneği (kalbimde.com mu ne o var işte aynı olay arkadaşım)
6 - sonrada ayda en kotu 300 mılyon para kazanarak verdığım parayı çıakrtırım
7 - legalpara edıyorum 3 ay içinde 80.000 uye den fazla da yaparım
8 - işte bu yuzden satamassın senden alacak adam once bunu düşünür
saygılar...

G

gicik

Misafir
refer farkindayim tüm mesajlarini okudum kotuluk var demedim sana cok bilmislik yapiyosun diyorum baska da bisi demiyorum.

dazlakcom sana da 1 domain al kirala vs vs vs icine koyacagin resimler günlük gelen 8.000 ziyaretcin olsun bir daha ... gelirler o sacma sitene ... benim satiliga cikarttigim sadece alan adi degil dedicate server ile birlikte icindekilerin hepsi sen 250$ a server kirala ama benim serverim 2.800 $ ayrica hicbiri hikaye degil ben sizin gibim yalan yanlis konusmam yazdigim ne varsa dogru 40.000 tekil demedim 4.000 tekil dedim (kaynak webservis) 8 milyon demedim 80.000 uye dedim uyelik ucretsiz ama resimlerin tamamini görmek ucretli! (kaynak unlulernet.com/unluler/reklam.php) 2 TB demedim 240 GB dedim ve dedicate buna kaynak siteyi 2 dk gezsen zaten anlarsin neyin ne oldugunu...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
gicik :
Arkadasim bir cok kisi basta referxchange olmak uzere hep iyimser yaklasmislar. Ancak sen anlayisla karsilamayi benimseyemiyorsun. En azindan bu olgunlugu gösteremedigin her halinden belli.
Bunun disinda dazlakcom'a aynen katiliyorum. 50 $ a bir domain aldım. Gunluk hiti 2.000 + . Bu site uzerinden ayda 500 € dan az kazanmiyorum. Gecen ay 23 gunde 470 € kazandim. Bu ay ise bugun ayin 10'u ve 255 €. Dolayisiyla kafa yoracak olduktan sonra her turlu 80.000 Üye yaparim. Ama gerek yok. Site ismi eg-zotik olsun. 20 tane resim olsun. 3 tane film olsun. 2 ay ugrasayim tekil hitini 2.000 yaparim. 4 Ay ugrassam 4.000 hit yaparım. Hemde ben bunlari hic bir yere ucret karsiligi reklam vermeden sadece kendi sitelerimde reklam yaparak yaparim.
Burasi Turkiye. Senin hesabina bakilirsa isimiz var demektir. Sana 10.000 $ verene kadar giderim 1.000 $ harcayarak basimi agritmadan senin üye sayindan fazla üye, senin sitenden daha guzel ve kullanisli bir site, senin hitindende daha fazla hit alirim..
Bence sen bizim gibi öğrenci ve asgari ucretli kisilerle bu tür atılımlarında muattap olma. Direk film sirketlerine git. Hatta böyle forumlara yazma. Cunku onlar genelde forumlara takilmazlar. Sen direk Şube'lerine, bayii'lerine git. Hem daha gercekci olmus olursun..
Bu konu bu kadar yazmama degmezdi sanirim. Ama içimden geldi..
Saygilar.

G

gicik

Misafir
siz harbiden kalin kafalisiniz arkadasim 10.000 sadece site icin degil diyorum 2.800$ lik dedicate de dahil niye beni sinir ediyosunuz turk milleti olarak okuma ozurlumusunuz?

H

hostcu

Misafir
ywa bu kadarda yazma 2.800$ dedicate nasıl bişey oluyo bugun 300$ a en baba serverı kiralarsın 1 yıllık peşin verden sana 1500$ bile bırakırlar bu serverı
öküz gibide harddiski olur gece gunduz download yapsan bandı bitmez:)

E

erotika

Misafir
ya bırakın böyle herifleri :)

biz salağız bu akıllı, biz bilmiyoruz o biliyor..

o zaman kendi kendine satış yapsın :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
gicik' Alıntı:
siz harbiden kalin kafalisiniz arkadasim 10.000 sadece site icin degil diyorum 2.800$ lik dedicate de dahil niye beni sinir ediyosunuz turk milleti olarak okuma ozurlumusunuz?
Ince kafali arkadasim ;
7200 $ ediyormu peki siten ? Ben 1000 $ ile orantili olarak yazdim yazimi. Anladinmi yazma + okuma özürlü arkadasim ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bu son cümlenle herkes senin notunu verdi herhalde.. aynen iade ediyorum hakareti..

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gicik,
Her ne olursa olsun seviyeni korumanı ve hakaret içerici sözlerden kaçınmanı rica ediyorum.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
wazgeçtim, sen sat canım kardeşim, sana hakaret etmek bana bişey kazandırmaz!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5