İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Unutulmasın ! BURASI KADİKÖY

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Kimleri gömdük bu sahaya kimleri gönderdik geriye bunu yaptık yine yapacağız...

Kötü sonuçlar yıldıramaz bizi !
Çünkü ölümüne seviyoruz sizi !
%5Ba0RHqtf%5Dfenerbahce_lillee.JPG

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
d-smart : fenerbahçe
star: galatasaray

nedendir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beşiktaşlı olarak bu akşam basarılar diliyorum iki türk takımada.

fenerbahçeye ve galatasara bu akşam bu takımları tutuyorum. ve böyle oılması gerekir zaten.

T

trgy

Misafir
Birazdan alsancak'a maç izlemeye gidecem bakalım inş mutlu dönerim onca kalabalık içinden :p

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Şansa bak 2 gündür hava çok güzeldi İzmir de şuan yağmur var :) İnş. her iki takımda bu akşam galip gelir.

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
türk futbolunun gelişimi adına iki takımından da olumlu sonuçla dönmesi dileğiyle.

Eminim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Fenerbahçeli taraftarlar, UEFA Avrupa Ligi'nde aynı turda mücadele eden ezeli rakipleri Galatasaray'ın Atletico Madrid'ten yediği gollerde sevinç yaşadı.

İspanyol ekibinin, Ali Sami Yen Stadı'nda sarı-kırmızılı kaleye attığı maçın ilk golünde tribünlerde sevinç yaşayan taraftarlar, Galatasaray'ın attığı gole üzülürken, sarı-kırmızılı ekibin yediği 2. golde yine sevinç görüntüleri oluştu.

Sarı-lacivertliler, Galatasaray aleyhine küfürlü tezahüratta da bulundu."
kaynak:hurriyet.com.tr

Yazık yazık galatasaraylı değilim ama sonuçta avrupa maçı neden üzüleceği yerde sevinirler anlamam.Hem gülme komşuna gelir başına demişler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5