İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

updated.com Son durumu ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşalar www.updated.com son durumu nedir ben sitemden linkelrini kaldırmayı düşünüyorum sizce ne yapamalıyım bana akıl verimisisnzi yani günlük o liklere cok tıklama olmuyor yani günlük 15-20 tıkla akldırısa ziyaretci başa yere yönelmicek yani kafası karışmıcak diye düşünüyorum ??

sizlerin düşünceniz nedie kaldrılmalımı linkler

Z

zeynelkoc

Misafir
permission bu kadar az tıklama oluyorsa bence uğraşma git türk sponsorlara üye ol 20 milyonda hesaba geçiyorlar parayı bari daha rahat edersin
www.bonuspara.net i tavsiye ederim

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hım evet haklısın aslında ben türk sponsorlara bakayım sagalm yerlere 69 $ yollandı diyor bakalım updated.com gelecekmi 1 ay oldu nerdeyse ama çekmek yok ortalıkta :p

Z

zeynelkoc

Misafir
valla bizim de bi 187 bide 189 iki çek gönderildi diyor beklemedeyiz postadadır martın başında iki çek birdenn gelir

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
başka düşüncesi olan varmı yani kaznac verebişecek ve güvenli bir site ??

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bonuspara.net +90.12345678 (BONUSPARA-NET-DOM)
Bonuspara.net Reklam Agi Hizmetleri
Bonuspara.net,
Izmir,TR,TR 35000
[email protected]

neden kendilerini sakliyor bunlar?

H

hitmp3tr_com

Misafir
ya dün rüyamda gördüm updated bütün ödendi yazan çekleri toplamış bana 350 dolarlık çeki yollamıştı :)

bence 20-25 i arası gelir aralık ayının çeki.

Z

zeynelkoc

Misafir
hdogan bonuspara nın sahibi veya.net in sahibi bu forumda da yazı yazıyor.

E

erotikbul

Misafir
Updated kazıkçılığı benle birlikte 4 kişiye çıkmıştır. Yani hesaplarımızın üzerine yatmıştır. Sebebi TT'nin aynı proxylerden çıkışı mıdır, yoska rum şerefsizliği midir bilmiyorum ama, hesabınızda ani bir artış olduğunda hesabınızın gümlemesi olasığı çok yüksek. İnşallah sorun olmaz ama buradan medet ummayım bence.

Z

zeynelkoc

Misafir
updated kazıklamıyor arkadaşım çekleri yolluyor ama ne sürede yollayacağı belli olmuyor ama kesin yolluyor

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir tehlikeye hiç girilmez bence
bekle anam bekle
püf..

E

erotikbul

Misafir
zeynel arkadaşım, durum öyle değil durum bu. Updated çeki yollaması falanı filanı geçtik, adamlar o kırmızı uyarı yazısını koyup hesaba tamamen yatmış görünüyor. Üstelik en en en ufak bir hile yapmamaıza rağmen. Bu şekilde olan dazlakcom dadahil 4 arkadaş var. Hepsinini updated'i nasıl kullandığını ben biliyorum. Kesinlikle en ufak bir hile vs yok.

O mesajda ise aynı iplerden click geldiği yazıyor, size de zamanında çıkmıştı bilirsin. Diyorum ki acaba TT'nin çıkışlarından mı ama bilmiyorum işte. Her türlü sakat!..

Z

zeynelkoc

Misafir
bu mesaj çıkıyor ama 1 hafta içinde tekrar açıyorlar ve çeki de yollıyorlar

E

erotikbul

Misafir
Bana 2. kez çıktı bu. İlkinde hemen açtılar, ayrıca bu kadar uzun süre bu durumda kalmasının sebebinin hesabın durdurulması olarka söylendi yabancı forumlarda da.

Ayrıca benim durumumda olan ve hesabı açılmayan aylar geçen 2/3 arkadaş daha var. Neyse umarım dediğin gibi olur :D

E

erotikbul

Misafir
Ayrıca, yabancı forumlarda denilenlere göre bende ümitsizliğe kapıldım. Hesabı bu şekilde dondurulup, bir hafta sonra açılan var mı ?

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
updated ve adbrite her mailıma cevap yazdı. Hele adbrite da sorun var sanmıştım payment details a basınca eskiden kazanç gozukurdu şimdi 0 yazıyor onu sordum cevap yazdılar saolsunlar kazançlar kısmından gorebilirsiniz deişiklik yaptık diye. Bende çok teşekkür ettiğimi ve onların sisteminin google dan kazançlı olduğunu her fırsatta herkese onları tavsiye ettiğimi söyledim onlarda sizinle çalışmak bizim içinde büyük bir zevk çok teşekkür ederiz diye yanıt yolladılar ve bu yanıt 5 saat içinde geldi. Bence şu an en ciddi ve en sistematik çalışan şirket adbrite. Üye olmak için www.adbrite.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5