İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Updated.com Tıklama

Y

yazilimci15

Misafir
Merhabalar
ya bu updated.comda nasıl link verebiliyoruz mesela www.idoclub.net var orada gora dvd yazıyor mesela bunu siteye nasıl koycaz nereden yapyırouz bu ayarı ya ?
Kaç cent veriyor tıklamaya.

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar lütfen biraz açıklayın şu updated.com'u. Bu linkleri kafamıza göre kelimelerle yaratabiliyormuyuz yoksa siteden bir ayar istiyormu. 3000 tekil hitli sitede günde 1 tık alıyorum. Popup açtırdım gene olmadı. Lütfen yardımcı olun....

Sitem: www.sepya.com

S

SempatiX

Misafir
Sitene ilgi cekici seyler koyacaksin ayrica koydugun keyword lerede dikakt et aratma yaptiginde en az 2 3 sponsor link ciksinki sende para kazanasin... Tutupda tursu nasil yapilir diye bir keyword koyarsan tabiki para kazanamazsin ;) (Bu tursu isin espirisi yane ;) )

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum anlıyorum fakat keywordları nasıl oluşturuyoruz. Bilgisizliğimi bağışlayın...

S

SempatiX

Misafir
Bak mesela yukarida dedektif örnek vermis sende öyle linkler hazirlayip sitene koy... www.sempatix.com adresine gir bak. Sitede sohbet bölümünün altina koymusum bir kac link updated icin, aslinda bakma bende fazla ugrasmadim onlarin hepsi öyle ise yarar linkler degil ama ben öylesine attim hic urasmiyorum updated la sende ona göre bak biraz düzenle ise yarar... Mesela örnegin web hosting kelimesini koyuyorsun önce bir arastirma yap updated da bakki o yazacagin keyword için sponsor link kaçtane ona göre link var. Bu arada benden direk alip koyma eger alip koyacaksan kendi id numarani degistirmeyi unutma yoksa bana calismis olursun :)

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepinize çok teşekkürler. Çözdüm şimdi. Ben o banner ve link verdiği kısımdan bir şey yapıyoruz diye boşu boşuna uğraştım saatlerce. Tekrar tekrar teşekkürler...

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
updated keyword

updated.com'a üye olun, login olduktan sonra banner seçeneklerinde arama kutusuna istediğiniz arama kelimesini yazın, çıkan sonuç sayfasının url'sini o keyword için sitenizde kullanabilirsiniz.Url'ye dikkat ederseniz 4 veya 5 habeli bir numara göreceksiniz, o numara sizin affiliate kodunuz.Updated kullanan sitelerde linklerin üzerine gelirseniz url'de o site için geçerli olan affiliate kodun u görebilirsiniz.

Türm keywordler için hesabınızdaki banner seçenekleri sayfasına geri dönüp oradan arama yapmalısınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5