İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

updated.com yardım

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
23 gunde 105 dolar kazandım ancak sistee giriş yapıyorum hiç bir yerde para kazandığıma dair veya çek gonderıldığıne dair bir yazı ve benzerı bi şey yok, mailede bir şey gondermedı bu adamlar ve sistatistiklerım altında
Carried Bonus 10.00 die bişi çıktı şimdı olay nedır bu admalar yolladını fılan bildirmıyolarmı veya gonderdıler diyelim ne kadar surede gelıyor bize bilgisi olan varmı ?

E

Eseryucel

Misafir
sanırım birkaç gün kapalıydı ama şu an açık sistem :) Bendede o 10$ lık bonus çıktı ne olduğunu bende bilmiyorum

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet 2 gun boyunca databaseler geçiriliyor yazısı çıktı ama şimdi muamma merak edıyorum noldu bızım çek odeyeceklermı bide ana sayfanın altında yazılar çıktı amerıkadakı ıp lerle ilgili fıln ımport başlığı altında saçma bi yazı neye ıstınaden yazılmış anlamadım

H

hitmp3tr_com

Misafir
aynı durumdayım arkadaşlar ama çek gönderilmiş olmalı eğer geçen aydan bonusla birlikte bu aya geçmediyse yollamışlardır.

ben iki sitemi ekledim updatede birisi 60 küsürdü onun geçen aydan devirinde 10 dolar bonus yazıyor.

diğer sitem 10 dolar kazanmıştı. onun hesabunda 20 bonus var.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IMPORTANT NOTE: We ask that you do your best to send us traffic from the U.S.A. as it converts better for our advertisers.
All IP Addresses from the U.S.A. will have a higher payout.

kısacası bize daha ok amerikadan ziyaretçi yollayın , reklam verenlerimiz amerikadan gelen ip'lere daha yüksek ödeme yapıyorlar demek istiyor.

ödemeler konusunda da paramı gönderin dediğin zaman senin istatistikleri tekrardan ele alıp kontrol edecekler ve hile yapmadığın anlaşılırsa sana paranı gönderecekler.

bi de şöyle bir tablo var biliyorsun ;

> 90% = 21 - 20 hits/day >

Düzeltme : > 90% = 21 - 20 hits/day > bu benim tabloyu aldığım sitemin genel hitinin %90 a vurduğunuzda aldığı ortalama değer. yani daha anlaşılırı şudur ki 1-2-3 ekim günleri içerisinde bu siteden gelen kabul edilmiş tıklama yüzdesi. benim anlatmak istediğim de bu ortalama updated.com tarafından kaydediliyor. bu ortalama ile devam edip bir süre sonra bir şekilde hitlerinizi cışturursanız bu durum anlaşılıyor. yani bu ortalamanın yavaş yavaş yükselmesi gerekli.

iyi çalışmalar.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demek istedigi gunde ortalama maksimum 20 veya 21 kisi bannera tıklamalı veya arama yapmalı.onun ustu oldumu zorluk cıkariolarmis odemede. cunku dazlakcom daki gibi gunde 153 hit olursa baya bi para toplar bu ay sonunda odemede zorluk cıkar.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saçmalık bence 20 yada 21 kişi günde tıklarsa ayda çok az bir meblağ yapar ne işe yaradı koymam daha iyi. konu açılmışken adsensede böyle bir sorun yok dimi_?

saygılar...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazıyı düzelttim. tekrar bakarsanız sevinirim. bu alenen açıklanmasa da www.updatedsucks.com sitesinin webmasterinin yönetici sayfasının screenshotı var. onu da incelerseniz adam coşturdukça coşturmuş. updated.com dan bayaa bir ödeme alması gerekiyormuş. tabi alamayınca da www.updatedsucks.com adlı siteyi yapmış. çok yüksek miktarda kazanan arkadaşların biraz daha dikkat etmeleri gerekli.

benim updated.com daki kayıtlı sitelerim belli yüzdeleri aşmayacak şekilde hitlerini yavaş yavaş arttırıyorlar.

şu an internette bekleyen 180.000.000 tl kadar param var. ben de bunu riske atmamak için hiç bir sitede adamları gıcık edecek bişey yapmıyorum.

bu arada çeklerinizi 50 dolar olunca isterseniz bankaya çeki almak için gittiğinizde borçlu bile çıkabilirsiniz. onun için biraz arttırmak gerekli miktarı ki ikide bir bankaya fazla komisyon ödemeyelim.

iyi çalışmalar bol kazançlar.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler updatedsucks taki foruma bakiorm da birinin 2500 dolar alacagi warmis updated odeme yapmamis daha :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ama o siteyi tamamen dikkate almamak gerekli . ben çok eskiden beri biliyorum o siteyi. onu okuduktan sonra kaldırmıştım reklamları bütün sitelerden. ama sonra az miktarları ödüyo diye duydum ve tekrar koydum reklamları.

A

atakan_s

Misafir
Arkadaşlar ödeme gelmesi için acaba talep yollamamız gerekiyor mu yoksa otomatik olarak ödeme geçiyorlar mı?

Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5