İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upload karşılığı ödeme aldığım yerler (2)

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Netload api yada diğer hiç bir sistemin api teknolojisini kullanmadım :)

Bağlantı hızım 1 gb port var paylaşımlı ordan bize ne düşerse :) lokasyonda avrupa netdirekt olunca ayrı bir güzel oluyor.

Netload premium hesapım var ve ftp ile atıyorum sizinde dediğiniz gibi mp3 olan hiçbir dosya netloaddan geçmiyor ancak çok dosya siliyorlar.

Md5 hash olayı farklı biraz bir dosya yaparsınız atarsınız blacklist olur hash değeri md5 değeri alınır karaliste olur rapidde bu olursa aynı dosyayı geri atamıyoruz bazı yöntemler var ancak oda dosyaları bozabiliyor netload ise dosya ismine dosya tipine göre bunu yapabiliyor md5 yada hash değerli karaliste olmuş dosyaları tekrar atabiliyoruz en azından bu konuda sorun yaşamadım.

Özetle hıza göre

Netload - FTP ile atıyorum
x7.to - Ftp ile atıyorum
Hotfile - Ftp ile atıyorum

bunlardan en hızlı olanı beni hızı ile hayran bırakan x7.to daha sonra netload ve daha sonra hotfile.

Rapid kölelik sistemine geçmiş hani dosya atmak içimden gelmiyor atmıyorumda :) letitbit ise acayip bir site 0 dan başlayanlar bu siteye şimdilik bulaşmasın zira hesap satma zorunluluğu var.

0 dan başlayan arkadaşlara hotfile tavsiye ederim 3-5 ne çıkarsa kaardır.Ancak onlarında sorunu sayaçlar adam gibi işlemiyor birde şu rank sistemleri insanı deli eder.

Bende size şahsım adına teşekkür eder başarılar dilerim.

Açıklamalarınız için teşekkür ederim. letitbit ile ilgili olarak size bir özel mesaj gönderdim.

swayze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dinçer bey selamlar
referansınızla üye oldum, fakat size özel mesaj atamıyorum.
Püf noktalar konusunda yardımlarınızı bekliyorum saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi