İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upload Yaparak Para Kazanın (turbobit)-(KAZANCI FOTOĞRAFLARLA KANITLI)

blackswann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Upload Yaparak Para Kazanın (turbobit)

TURBOBİT ( ÜYE OL )
Referal linkiniz

UPLOADED.TO ( ÜYE OL )

Referal linkiniz

Yazı yazarak kafanızı karıştırmak istemedim.Resimlere bakarak ne kadar kazançlı olduğunu göreceksiniz.Sadece upload yapıp forumlarda paylaşarak,kendi uğraşlarınca para kazanabilirsiniz.

Şahsen ben paypal kullanıyorum, paypalden de banka hesabıma çekmek artık ücretsiz, kolayca sorunsuzca çekiyorum.kanıtı aşağıda fotograflardadır.

Referans Kazançlarınız:

1.Seviyedeki Referanslarınız için %20
2.Seviyedeki Referanslarınız için %5 ; Oranında Kazan Elde Edeceksiniz.

Ftp , Remote ve Multiupload Desteği Mevcuttur.

Ödemelerinizi PayPal ve WebMoney Aracılığıyla Alabilirsiniz.
Minimum Ödeme Miktarı 10 Dolardır.
10 Doları Geçtiğiniz Zaman Ödeme Talep Edebilirsiniz.

Referans Kazançlarınız:

1.Seviyedeki Referanslarınız için %20
2.Seviyedeki Referanslarınız için %5 ; Oranında Kazan Elde Edeceksiniz.

Ftp , Remote ve Multiupload Desteği Mevcuttur.

Ödemelerinizi PayPal ve WebMoney Aracılığıyla Alabilirsiniz.
Minimum Ödeme Miktarı 10 Dolardır.
10 Doları Geçtiğiniz Zaman Ödeme Talep Edebilirsiniz.

(ben bu upload sitesine yeni üye oldum, daha önce hotfileden de yüklü miktarda para kazandım, bunun kazancı fakat daha yüksek, 15 günde 130 Dolar çok güzel değil mi? Bu daha başlangıç diye düşünüyorum ben, siz benden daha iyi düşünüp daha çok sitede paylaşım yaparak , daha çok kazanabilirsiniz, (yaratcılıgınza kalmş ) ayda 1000 dolar kazanan arkadaşlarm mevcut onların tavsiyesidir banada )

Lütfen Asagıdaki yazıyı okunuz..

Arkadaslar benim refimle uye olmak size bisey kaybettirmez kesinlikle
siz benim refimle uye olmasanız bunlar sizin uyelikerinizi alıp satıyorlar para karsılıgında
cok para kazanabilirsiniz ben size her konuda yardımcı olmaya calısacam buna söz veriyorum

Yok siz benim reflen uye olmak istemeseniz...
linke tıklayıp normal siteye giris yapınız
Refimle uye olana tesekurlerimi sunarım uye olmak
istemeyende Kendisi bilir

Panel turkcelesti haberinizde olsun

Refimle uye olana gercekten de yardımcı olacağım , tüm sorularınızı bu başlık altında sorabilirsiniz..

Not: Üyeliği Aktifleştirmek için Setting Bölümünde Ödeme Bilgilerinizi Girip Şartları Kabul Etmeniz Gerekmektedir.

TURBOBİT ( ÜYE OL )
Referal linkiniz

UPLOADED.TO ( ÜYE OL )

Referal linkiniz

favoriturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem çalışma güzel ama ödeme kanıtları 2010 yılına ait :) eminmisin bu ödemeleri sen mi aldın insanları ödeme almış gibi farklı yöntemler ile yanıltmayın 2010 yılında yayınlanmış konu ve ödeme kanıtları senin konun ile aynı merak eden bakabilir

aynı mesaj

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5