İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upload Yapılan Dosyalar Hangi Sitelerde Paylaşıma Sunulur? (YARDIM)

Upload3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben upload işine girdim.Baya bir dosya upload ettim.Film,mp3,program...Bunları çoğu forumda yayınladım ancak hiç para kazanamadım.Bütün konularıma resim ekledim.Ancak yine de kazanç sağlayamadım.

Nasıl kazancımı arttırabilirim?
Hangi sitelerde paylaşım yapmalıyım?

Site isimlerini pm ile gönderirseniz sevinirim.

Saygılarımla...

ss waffen

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
hıtı bol olan sıtelerı tercıh etmelısın
artı upload yapan kısı gundemı ıyı takıp etmelı
heryerde olan bı dosyayı upload edersen kazanamazsın bırde uploadları nereye yaptıgın onemlı
( hf turbobıt fıleserve)
sana tek sabırlı ol ol ben 5 aydır bu işlerele ugrasıyorum daha sıstem yenı yenı oturmaya basladı

Upload3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hıtı bol olan sıtelerı tercıh etmelısın
artı upload yapan kısı gundemı ıyı takıp etmelı
heryerde olan bı dosyayı upload edersen kazanamazsın bırde uploadları nereye yaptıgın onemlı
( hf turbobıt fıleserve)
sana tek sabırlı ol ol ben 5 aydır bu işlerele ugrasıyorum daha sıstem yenı yenı oturmaya basladı

Yorumun için teşekkür ederim.Bütün upload sitelerine üye oldum hepsini denedim.Bir tanesinde karar kıldım ve başladım uplamaya.Baya bi forumda paylaşım yptım (10-12) ama yine de para kazanamadım.Dediğin gibi sabır işi...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
forumw
marezgen

Dolunay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir film çıktıgında camripi eline geçir forumlarda paylaş hızlıca gör downları :D

vizyona iyi bak yani bu iş de kolay değil google üzerinde siteleri ara

film indir forum
divx film forum
mkv film forum gibi mesela anahtar sözcükleri hep kullan siteler ara kafana yatan sitelerde paylaş sonuç alıcaksın yalnız sabır etmelisin.

linklerde ve resimlerde reklam asla kullanma paylaşılmaya açık konular olsun millet bol bol alıntı yapsın

zeyrekli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nacizane görüşüm dostum asla tek filehost çalışmamandır yedekte file host olmalı birkaç zaman içerisinde paylaşım yaptığın hedef kitlenin en çok neyi tecih ettiğini gözlemlemelisin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5