İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uploadcılar Süper Bir Program

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Şuanda Msn üzerinden Themaposter almak isteyen bir arkadaş beni uyarması ile bir bilgi edindim.

Themaposter satmaya çalışan düzenbazlar var. Şimdi o kişiyi size bizzat göstereceğim.
Millete Enes le birlikte satıyoruz gibi asılsız bilgiler verip parasını almaya çalışıyor.

Kendi forum sitesi var ve kendi forum sitesine geçenlerde rastladığımda yaptığının doğru olmadığını www.esaskazanc.com üzerinden yetkili satışının benim yaptığımı söylediğim bir yorum bıraktım.

Bilin bakalım ne yapmış? Çok zor değil beni banlamış . Üstüne mesajımı değiştirip Teşekkürler yazmış düzenbaz.

Herşeyden komiği esaskazanc.com içeriğini ve videolarını kopyalayarak olmayan bir şeyi satmaya çalışıyor.

KESİNLİKLE ve KESİNLİKLE ThemaPoster almak isteyen arkadaşlar [email protected] veya esaskazanc.com iletişim formu ile bana ulaşmadan başkalarıyla görüşme yapmayın.
Benden R10 da PM isteyebilirsiniz.
Lütfen bu tür kişilere bana sormadan da itibar etmeyin.
Şuanda çok sinirliyim inanın ki..

BUYRUN KİŞİNİN SİTESİ VE BENİM SÖZDE TEŞEKKÜR MESAJIM: Yorumların hiçbirine inanmayın...
http://www.forumtaz.com/thema-poster-forumlarda-otomatik-konu-acma-programi-t797.0.html;msg1353#new

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar sizden ricam sitelerinizde bu konuda bir bildiri yayınlamanız.
Bir bildiri yayınlayanlar ve themaposter almak isteyenlere beni söyleyen www.esaskazanc.com gösteren arkadaşların sitelerinin reklamını www.esaskazanc.com da yapacağım.
Duyrulur..

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
THEMAPOSTER FIRSAT KAMPANYASI SANALPAZAR DAN;;;;
bankalar_alt_sayfa.jpg

Ayrıntı: http://www.sanalpazar.com/destek_taksit.php

Ödemenizi Sanalpazar üzerinden yapın 3 ay sonra ödemeye başlayın.

miss6

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşla alışverişimizi sorunsuz bir şekilde tamamladık. Güvenilir bir kardeşim herkese tavsiye ederim arkadaşlar

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Yorum için teşekkür ederim.. Hayırlı olsun.

SAtışlar devam etmektedir.

www.esaskazanc.com iletişim formunu doldurduktan kısa süre sonra iletişime geçerim.

Gamerozzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Banada biraz pahalı gibi geldi.. Güncellemelerde ne eklemeyi planlıyorsunuz ?

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Pahalı bulmanız program fiyatlarına yabancı olduğunuzu gösteriyor. Programın yaptığı iş ile bedavaya getiriyorsunuz adeta..

Sanalpazar 12 ay taksit imkanı var. Ve bonus kartınız varsa şimdi al Kasımda ödeme imkanınız var.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bayram.jpg

DUYDUK DUYMADIK KALMASIN
Themaposter sahibi değilseniz şimdi sahip olmak için büyük fırsatı sizlere duyuruyorum.
Sanalpazar komisyonları ile Themaposter fiyatı sanalpazar satış sayfamızda 60 Tl yapıyor.
Şimdi ise Sanalpazar ın her üyesine vereceği 10 TL ile programın fiyatı 50 Tl ye geliyor.

Hemde 12 aya varan taksit imkanı ile 50 Tl ye Themaposter sahibi oluyorsunuz.(Sıfır ve Kullanılmamış)

Sanalpazar Satış Sayfası = http://www.sanalpazar.com/Themaposter-Forumlara-Otomatik-Konu-Acan-Program__isp4012254

ArTeMiSs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eness kardes programi almayi düsünüyorum Payza dan ödeme kabul ediyor musunuz?

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Payza suan icin kabul etmiyorum.
Paypal havale ve sanalpazar kabul edilir.
Saygilarimla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5