İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uploaded.to 'dan Ödeme Alanlar !!!

uskumru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Uploaded.to dan ödeme alan varmı ? benim 12 euro oldu paypal adresi yazma yerini bulamadım

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Sitede de açıkca belirtildiği gibi 20€ biriktiğinde ödeme alabilirsiniz. "HERE you can let pay out your credit from an amount of 20 EUR." şeklindeki yazı linke dönüşecek ve paypal adresinizi girebileceksiniz. Ödeme istedikten sonra ödemelerin hesabınıza yansıması 1 ayı bulabilir.

uskumru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Ay Mı ? Neyse En Azından Yapıyor Ödemeyi Sağol Hocam :şekil:

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Mantık olarak düşünüldüğünde, düzenli ödeme almaya başladığınızda bu sürelerin hiç bir anlamı kalmamaktadır. Sadece ilk ödemede bu gecikme söz konusu olacaktır.

Yani atıyorum siz bu rakamı 1 haftada biriktiriyorsanız ve her hafta ödeme isteği bırakıyorsanız 1 ay sonra her hafta hesabınıza bu rakam geçmeye başlayacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5