İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uploaded.To | Yüksek Kazanç | Güvenilir | 1000 Download 30 Euro

CevdetBartu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
08988447643077816419.png

Arkadaşlar merhaba,

Uploaded.To 5 yıldır olan ve sorunsuz ödeme yapana bir sitedir.

Şimdi Uploaded.To'yu inceleyelim;

- Çok eski, güvenilir, ödemeleri takır takır yapan bir site.

- RANK derdi yok

- Aynı anda hem download'tan hem hesap satışından hemde rebill'den para kazanıyorsunuz. (Bu 3 imkanı aynı anda veren başka bir hosting yok)

- Her premium hesap satışınızda anında "3 Euro" kazanıyorsunuz.

- Rebill imkanı var, her hesap uzatmasında ekstaradan "1 Euro" kazanıyorsunuz.

- Türkiye diğer tüm hostinglerde D kategorisinde sürünürken burada

1000 download'a 20 Euro veriyor (Bu iyiliğide bize bir Türk'ten başkası yapmaz zaten)

- 100 Euro üstün para taleplerine %20 KESİNTİ yapılmıyor artık buda demek oluyor ki %20 daha fazla kazanacaksınız hemde Euro olarak.

- Support çok hızlı, az önce email attım 12 dakkada cevap geldi şaşırdım. (İngilizce Yazın)

- Free üyeler max 1GB , Premium üyeler 5GB büyüklüğünde dosya atabilirler ve Free kullanıcılar bunları download edebilir.

- Free üyeler aynı anda 1, Premiumlar ise 4 link remote upload yapabiliyor

- Kazandığınız puanlarla kendinize premium hesap oluşturabilirsiniz HEMDE bu kazancınızdan düşmüyor ! Yani para çekince puanlar düşmüyor aynen kalıyor.

- KESINLIKLE dosya ismini materyal adının aynısı koymayın, örneğin CRYSIS anında silinir bunun yerine C1234 koyun. Yani filtreye takılmayın diye bunu uygulayın.

- FTP Upload imkanı var (Filezilla kullanıyorum)

- Minimum ödeme 20 Euro

- Ödemeleri 3 ila 10 gün arasında gönderiyor

- Şuana kadar sayımlardan şikayet eden hiç görmedim

- Referansınızdan %50 kazanıyorsunuz

- Download edilmeyen dosya 60 gün sonra siliniyor

- Hesapta sınır yok istediğiniz kadar upload yapabilirsiniz

- 5 farklı ödeme seçeneği sunuyor (Direkt olarak Türkiyede ki banka hesabınıza para çekebilirsiniz)

02783822904630334293.png

Yazacaklarım şimidilik bu kadar arkadaşlar.

Referans linkimden üye olup bana destek olursanız sevinirim:

http://ul.to/ref/2008518

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5