İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uploader Arıyoruz (Bitoyun.com)

bitoyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.
Sitemiz yeni yayına girdi ve bizimle(benimle) birlikte siteyi geliştirmekte yardımcı, seviyeli, işini bilen Yazarlar alınacaktır.
Biz bu işi eğlence,vakit geçirmek veya stres atmak için yapıyoruz.Herhangi bir gelir beklentimiz yada blog yazarlarına verdiğimiz herhangi bir ücret yok...

Öncelikle yapmanız gereken;
Bilgisayar başında 3-5saat zaman geçirebilen.
Düzenli makale yayınlayan ve siteye giriş yapan. (Haftada 1 girip konu ekleyip çıkmayın)
Program,oyun,film vb takip eden biri iseniz
Kendinize bir kategori seçin (Oyun,Torrent,Program,Film vb.)
Özel mesaj atarak aşağıdaki bilgileri doldurarak bana gönderin.

Ad soyad :
Yer :
Mail :
Upload Hız :
Daha önce yazarlık yaptığınız yer,varsa siteniz.. :
Neden yazar olmak istiyorsunuz :

Kurallar :
Konu açarken göreceksiniz hazır scriptler var.Hangi kategoride açıcaksanız butona tıklayın.Size örnek kodlar gelecek.Bunları editlemeniz bizim için yararlı olucaktır.Sizin içinde zaman..
Reklam,argo,küfür vb içeriklere yer vermeyin.Türkçe ye dikkat edin.Msn'ce tarzanca yazmayın.
Linkleri kontrol edin.Kırık veya reklam içerikli koymamaya dikkat edin.Kendini uploadlarsanız daha iyi olur.

Ne kazanırsınız?
1.Kendinizi gösterme şansı
2.Upload sitelerinden ücret

Zaman geçtikçe,paylaşımlarınız arttıkça sizde seviye atlayacaksınızdır.Sabredin..

Makaleyi okuduğunuz için teşekkürler.Sizleri bekliyorum :)

PM GÖNDER

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hocam hitiniz çok az.Uploadcı birşey kazanmaz ki buradan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5