İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

UpLoader Programı SNaKe16 Ücretsiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serhanefe

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar kendi yapmış olduğum bir programı paylaşmak istedim, uploader işine yeni girmiş ve para verip program almak istemeyen arkadaşlar için idealdir. Program pro bir program değildir, tamamen ücretsiz ve yeni başlayanlar içindir. İsteyen indirip kullanabilir.

Yeni versiyon için çalışmalara başlamış bulunmaktayım, yeni çıkacak olan versiyon herkese vermeyi düşünmüyorum. Sadece ref. link ile üye olanlara dağıtacağım. Ref linke programı indirdiğinizde ulaşabilirsiniz. Ama dediğim gibi bu program UpLoader Programı sNaKe16 tamamen ücretsizdir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bu program ile kendi forum listelerinizi hazırlayabilir, kategorilere ayırabilir ve göndereceğiniz konuları arşivliyebilirsiniz. Hazırladığınız bu yazılarınızı forum listelerinize gönderi yaparak zamandan tasarruf sağlarsınız ve kısa sürede binlerce kişiye ulaşırsınız.

Bu program, UpLoader işine yeni girmiş kullanıcılar için yapılmıştır.
LİNKLER KALDIRILMIŞTIR
olnu.png

jder.png

4wyd.png

v81x.png

sKaracanx

0
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba,

Exe'de zararlı yazılım tespit edildiğinden dolayı indirme linkleri kaldırılarak üye uzaklaştırılmıştır.

Tarama Raporu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5