İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uploaderler Aranıyor

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer copy/paste şeklinde açılcaksa ilk talip benim.Ödeme peşinse atarım pm bekliyorum..

aradinmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kusura bakmayın ama 500 post bile o kadar veren zor bulursun. Özgün içerik istiyorum. Linklerde vaadettiğiniz içerik olmalı. Kullanıcılarımı enayi yerine koymak istemiyorum. Özellikle uploader arkadaşlar dedim ki kendi linklerini yayınlasınlar ve doğru içerik kullanıcıya ulaşsın. Üye ol gibi hide kodları istemiyorum. linkler açık olacak. 250 post yapan arkadaş eğer beklerse bir hafta falan içeriği kontrol ettikten sonra 15 TL verecem. Bu konuda çok titizim. Eğer bana güvenen varsa üye olsun paylaşsın. Admine bir e posta göndermeleri yeterli. isterlerse hemen 10 Tl yok eğer bir hafta beklerlese 15 TL İçerik kontrolu için beklemelerini istiyorum. başka bir şeyden değil. eğer bu kadar titiz davranıyorsam hakkınızı yemem.

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başka sitelere eklenmiş şey saten özgün olmaz.Ayrıca sadece özgün olmasını istiyorsanız 250 post icin 10 veya 15 tl az.

aradinmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam ben demiyorum Ki bir sayfa yazı yaz. Ekleyeceğin filmin dizinin adını bölümü yazacan. Bir iki satır tanıtım ve link bu kadar zor olmasa gerek. Öyel kopyala yapıştır yapıp beraberinde aldığın sitedeki kodlarla, reklamlarla gelmen de benim için çok kötü olur. Kopyala yapıştır gel ben yapayım ama neye yarar.

aradinmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam copy/paste olmayacak dedim arkadaşa. ö.m ile. Benim istediğim şu uploader olacak. özellikle vurguladım. Adam kendi linkini ekleyecek bir iki satır tanımlama yapacak. zor olmasa gerek. Diğer siterden kopyanan reklam ve kodları kimse istemez herhalde.

tetik21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam şimdi oyunlar bölümüne

----------
oyun hakkında resimler
--------
bulabildiğimde oyun trailer videosu,sistem gereksinimler ve oyun tanıtım metni
-----------
download linkleri
-------------

şeklinde 250 tane konu açsam bu tür konuyu kabul edermisinz

aradinmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elbette olur. Eğer başkalarının linklerini paylaşacaksan güvenilir olmasına dikkat et yeter. Ziyaretçilerimden olumsuz tek bir mesaj dahi istemiyorum. İndirilecek oyun özellikleri oraya yazacağın gibi olmalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5