İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uploadic.Com 1000 İndirme İçin 30$ + %30 Premium Satış + %20 Refferal

Danismanbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
maskot.png

Evet beyler bayanlar Uploadic'in kendisi için devrim bizler için kazançlı bir politika yeniliği yapmış olması sebebi ile konuyu ve başlığı düzenliyorum.

Biliyorsunuz ki Uploadic ufak dosyalar ile yüksek kazançlar elde etmemizi sağlayan bir tablo sunmuştu.Şimdi ise alt yapı iyileştirmeleri yapıp büyük dosyalara abanma kararı aldı buda bizim film,oyun,program gibi büyük dosyalarımızdan yüksek kazançlar elde etmemize yarayacaktır.

Artık 1024mb üstü dosyalardan da yüksek miktarlarda paralar kazanıcaz.Bazı arkadaşlar diğer file hostingler 10$ fazla veya 5$ fazla veriyor diyebilir bende onlara hemen sorarım..

Peki o 5-10$ fazla veren file hosting firmaları aynı zamanda Premium satıştan %30 veriyor mu ? En düşük bakiye ödemesi 10$ mı ve her hafta mı? Bunla da kalmayıp %20'de ref kazançlarınızdan veriyor mu ?
Tabi ki hayır.

Biliyorsunuz ki Uploadic kısa zamanda belirli bir kitleye ulaştı ve ne ödemelerini nede dosya indirimleri sayılarında herhangi bir faso verdi.Tıkır tıkır sayıyor ve günü gününe ödeme yapıyor.

%30 Premium Satışı , Tüm ülkeler için ödeme,%20 reflerinizden kazanç ve her hafta pazartesi günü ödeme!

Bazı arkadaşlar Türkiye neden üçüncü sınıfda yer alıyor diye soruyorlar.Bunun en büyük nedeni Türkiye'den premium satışı yeterli seviyede yapılmadığı içindir.

Desktop Uploader yöntemide bulunan Uploadic.Com bize sağladığı kolaylık sayesinde sürükle bırak yöntemiyle dosyamızı upload edebiliyoruz.

Ödemeleri Pazartesi günleri yapmaktalar ama benim gibi aciliyetinizi belirten bir mail yollarsanız kolaylık sağlayıp ödemenizi yolluyorlar.

Bir çok upload hosting sitesinden remote upload özelliğide mevcuttur.

Aynı zamanda internet download manager (idm) desteğide bulunmaktadır.

Link leech desteği bulunmaktadır popüler file hostinglerden premium gibi download yapabilirsiniz ve hesabınıza dosyaları geçirebilirsiniz.

Bir Türk markası olan Uploadic'den dilediğiniz saat e-mail aracılığı ile destek alabilirsiniz.

Her türlü sorununuzda %100 sonuç odaklı çözümler üreten Uploadic ekibi yenilikler yaptıkça yine bu konu başlığından duyurular yapacağım.

Uploadic Yenilikleri Neler ?

Küçük dosyalarla kazanç politikasını değiştirip yüksek dosyalarada yüksek miktarlarda ödeme kararı aldı ve fiyatlarını tavan yaptı.

Alt yapı iyileştirmesi yapıp hız ve hizmet kalitesini yükseltti.

Tasarımını değiştirip yeni bir imaj yarattı.

%5 olan ref kazancını %20'ye yükseltti.

1024mb ve üstü dosyalara yüksek meblağlarda kazanç imkanı sundu.

Hangi ülkeye ve dosya boyutuna ne kadar veriyor bakalım

NIcuK.png

İlk Ödemesi:
160rjg4.jpg

Hesabımdaki Biriken Yeni Bakiye:

347zqiw.jpg

Yani toplam 315$ tutarında bir rakam..(Nazar etme ne olur çalış seninde olur)

Extra kazanç nasıl sağlarız?

Sitenizden veya referans linklerinizle yaptığınız her premium account satışınızdan %30 komisyon alıyorsunuz.

Alt bağlantılarınız yani referallerinizden üye olanların kazandığı paradan %20 komisyon alıyorsunuz.

Hesabınızdaki para 10$ bakiye olduğunda ödeme talebinde bulunabiliyorsunuz.

İkinci Ödeme:
257dker.jpg

(Refimden Üye Olursanız sevinirim)
Benim refimle üye olmak için : http://www.uploadic.com/free338.html
Refsiz üye olmak için: http://www.uploadic.com/?op=registration

Arkadaşlar sorularınız olursa yöneltebilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım fakat kendinizde çözümler ve taktikler geliştirmelisiniz.Gün boyunca pm cevap veremem buna zamanım yok elimden geldiğince gelen soruların yoğunluğuna göre toplu cevaplandırma yapabilirim.
Hade kolay gelsin:)

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
saol arkadaşım bunu deniycem ama refinden üye olmam prensip meselesi yanlış anlama
ama + repini verdim
bakalım bir
ne kadar kazanç sağlıycaz en fazla 5 dosya yüklerim 2 gün içinde 3000 indirmeyide sağlarım :)

A

abdullahsabit

Misafir
ben üyue oldum bikaç bişeler yükledim bakımgörecz

buraq7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir sorunum var. Linkleri Türkiyeden dağıtıyorum. Bir gün 500 indirmeye 1.8 dolar vermiş.Diğer gün 550 indirmeye 1.1 dolar vermiş. Şuan 250 indirme var. 0.2 dolar vermiş bu nası iş ya? 1000 indirmeye 4 dolar vermiyor mu bu site? İlk gün 30 downloada 0.1 vermiş şimdi 250 downloada 0.2?
4326.jpg

Siteyi Türkçe bölümünden türkçe yapınca 2 tane grup 2 var?
4762.jpg

Edit: saat 14.38

İletişime geçtim site yetkilisi ile ve cevap verdiler:

Merhaba Çağlar Bey,

Bildiğiniz gibi yeni yayına girmemize rağmen hızla büyüdük ve büyümeye
devam ediyoruz. Bunda diğer sitelere göre sayımlarımızın şeffaflığıda
bizim için esastır. Sistemde bir hata meydana gelmiş ve an itibariyle ip
tablolarında gerekli güncelleme yapılıp düzeltilmiştir.

Saygılarımla
--
Support | Uploadic.com

Danismanbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uploadic.com hızlı büyümesi ile beraber alt yapı kalitesini ve kazanç tablosunu güncelleyip büyük dosyalara da yüksek kazançlar elde etmemizi sağlamıştır.

Danismanbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar uploadic çok yakında yeni servisinide yayına sokucakmış.Şuanda testini yapmaya başlamış o da güzel bir kazanç kapısı olacakmış.Bilginize:)

Danismanbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar ödeme alanları nette sıkça görebilirsiniz.Düzenli olarak ödeme yapıyorlar ve yakında alertpay ile webmoney ekliyceklermiş..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5