İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uploading.com ile dosya upload ettikçe para kazanın !

mehemmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.png

Arkadaşlarbildiğiniz gibi uploading.com yeni bir proje başlattı ki bu webmasterları çok memnun edecek bir proje. Uploading.com'a ücretsiz üye olarak kendi upload ettiğiniz dosyalar indirildikçe para kazanmaktasınız.

Aslında yeni değil ancak türkiye'de yeni sayılır. Üstelik uploading.com yeni sürümünde türkçe dil seçeneği de sunuyor.

Bana sorarsanız upload firmaları arasında aryüzü en kaliteli olan ve webmasterlar için kullanımı gayet basit ve güçlü olan bir site.

Ancak şunu da söylemeliyim ki download hızı henüz rapid kadar yok. Ama gerçekten hızlı büyüyor.

Uploading.com'un Ortak Kuralları
  • İndirmeler sadece
    Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Finlandiya, Macaristan, İtalya, İrlanda, Katar, Kuveyt, Litvanya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Panama, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Singapur, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, ABD ve Japonya’dan sayılır.
  • Her başarılı indirme işlemi sayılacaktır.
  • Asgari ödeme alma miktarı $30. Tüm ödemeler Epassporte, Alertpay, Paypal ve WebMoney ile ödeme yapılır.
  • İstediğiniz ödemelerin işlenmesi 7 gün içinde yapılır .
  • Tavsiyeniz ile üye olan her kişiden %10 kazanıyorsunuz.

Önceleri Türkiye'den indirmeleri saymıyordu ama hızlı bir adım atarak hem Türkiye'den yapılan indirmeleri sayıyor hem de Türkçe desteği sunuyor. Dosyaların indirilmesi arttıkça sizin değeriniz de artıyor veya tersinde azalıyor. İlk önce Base olarak başlıyorsunuz. işte değerinize göre kazançlar..
uploadingkazanc.jpg

Arkadaşlar webmaster iseniz kesinlikle üye olmanızı öneririm..
Bu benim referans linkim: Uploading.com - the simplest and secure way to host your files!
buradan üye olursanız sevinirim.

üye olmak için tıklayınız

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
böyle durumlarda "referansımla üye olursanız sevinirim" ibaresi daha doğru olur. Öyle yazarsan emin ol üye olmak isteyen özellikle oradan üye olacak çünkü ona bir zararı yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi