İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Urlcash ile Linklerinizden Para Kazanın

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Urlcash ile Linklerinizden Para Kazanın (Ödeme Kanıtı)

Öncelikle tabiki sisteme üye oluyorsunuz.Daha sonra Create Link adındaki sayfaya girip orta kısımda bulunan form ile işlemlerinizi yapıyorsunuz.

Bu işlemler neler ? Nasıl yapılır ?

UrlCash sizden oluşturmak için kaynak bir link bloğu istemektedir.Genel olarak sistem resim paylaşımına dayalı.Yani en çok kazancı bu tarz resim paylaşarak kazanıyorsunuz.Örnek olarak shareapic.net hesabınızda oluşturduğunuz galerideki resimlerin kodlarını alıp UrlCash'teki forma yapıştırıyoruz.Sonra bu yapıştırdığımız linkleri sisteme kaydederken yine bir galeri ismi giriyoruz ki kafamız karışmasın.Ben host sitede galeriyi açarken kullandığım ismi copy/paste yaparak UrlCash içinde kullanıyorum.En kafa karıştırmayan şekil sanırım bu.
Daha sonra bu linklerin ne tür bir içeriğe sahip olduğunu seçiyoruz.Bu önemli bir seçim.Resimlerde absürt materyal varsa mutlaka derecesine göre seçim yapmalıyız.Örnek olarak softcore bir foto galerisi eklediysek some nudity seçeneğini seçiyoruz.Eğer resimler hardcore tarzındaysa some absürt seçeneğini seçiyoruz.Bu tarz dışındakilerde no nudity seçeneği seçiliyo.
İsterseniz birde tag belirleyebiliyorsunuz.Bunun amacı UrlCash içinde oluşturabileceğiniz blog için arama terimleri belirlemek.
Son olarak UrlCash yönetimi tarafında size sunulan kategorilerden en çok 4 tane seçerek kaydınızı tamamlıyorsunuz.Bu son iki işlem aslında UrlCash içindeki blog için.

Blog Ne iştir ?

UrlCash size blog oluşturmak için yetki veriyor.En çok 5 tane blog oluşturabilirsiniz.Size kendi sistemimden bahsedeyim.Benim 2 tane blogum var UrlCash içinde.Birisi celebrity dediğimiz ünlü insanların resimlerinin olduğu blog birde absürt resimlerin olduğu blog.Bu şekilde resimlerimi birbirinden ayırarak hangi türün daha çok hit aldığını görebiliyorum.Ayrıca diğer bloglarla daha kolay link paylaşımı yapabiliyorum.Sonuçta celebrity blogu için absürt blog link vermez veya link almaz. ;)

İşin özü ;

İşin özü aslında çok basit ve birkaç cümleyle anlatmak gerekirse ;
Shareapic.net veya Sharedimages.org tarzı resimlerin gösterimine para ödeyen host sitelerine resimler gönderilir.
Host sitenin resimler için verdiği thumbnail kodları alınır ve UrlCash sistemine sokulur.(Bu işlem ile linkler convert ediliyor.)
UrlCash bize tekrar linkler verir.Bu linkler forum ve html sitelerin kodlama sistemine göre hazır vaziyettedir.Biz extra bişey yapmıyoruz.(BBcode ve HTML olarak)
Trafiği yüksek olan tüm forumlara ve dump sitelerine UrlCash linkleri postlanır.( Yani hem Blogunuzdan hemde forumlarda ve sitelerde paylaşımda bulunduğunuz sitelerdengelir elde edeceksiniz)
Özellikle trafiğinin büyük çoğunluğu Amerika, Kanada ve İngiltere olan forum ve dump sitelere linklerinizi post ederseniz kazancınız oldukça iyi olacaktır

Ayrıca Link Değişim Sistemide Mevcuttur. Şimdi üye olup blogunu hazırlayan yada daha önceden üye olmuş arkadaşlarım varsa link değişimi yapabiliriz.

ÖDEME KANITI

Refimden Üye Olan Herkese Teşekkürler
(Refsiz Üyelik Size Hiçbirşey Kazandırmaz, Refli Üyelik Size Hiçbirşey Kaybettirmez)

REFLİ ÜYELİK LİNKİ
[url="http://www.urlcash.net]REFLİ ÜYELİK LİNKİ[/url]

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
moneybookers ile ödeme seçeneği yüksek komisyon bedeli ptc sitelerine uyguladığı katı politika nedeniyle durdurulmuştur.
moneybooker ile ödeme almak isterseniz eğer gecikmelerden urlcash sorumluluk kabul etmemektedir.
şu anki ödeme sistemleri paypal, wire transfer , liberty reserve(eklenecek),webmoney (eklenecek)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
1000 k gösterime ne kadar veriyor peki. 1 dolardan aşığısa sende uğraşma.

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
1000 k yazdın dimi doğru gördüm..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-refsiz linki açılmayacak adrese yönlendirmişsin ki insanlar bu açılmadı bir de reflisinden deneyelim desinler.
-refsiz verdiğin hatalı linki "REFLİ ÜYELİK LİNKİ" textine vermişsin.

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
herşeyde kasıt arama
dalgınlığıma gelmiş yanlış bırakmışım
ayrıca refsiz linkte http ile www arasında boşluk bırakmışım sorun ondan kaynaklanmış

ve eğer refsiz üye olmak isteyenlere saygım olmasaydı oraya iki tane link bırakmazdım...

refsiz üye olmak isteyenler burdan olabilir

www.urlcash.net

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Neden refsiz üyelik olsun istersiniz anlamadım?
Adam bırakın da 3-5kuruş kazansın ilk konuyu açansa...
Sonuçta refsiz olursa, size kar değil...

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
önderme yöntemi:
Anders Horndahl
Alıcının E-posta Adresi:
[email protected]
Ödeme şuraya gönderildi:

**************com
Toplam Tutar:
$5,95 USD
Ücret Tutarı:
$0,00 USD
Net tutar:
$5,95 USD

Tarih:
04.Ara.2009
Saat:
20:19:14 GMT+03:00
Durum:
Tamamlandı

Konu:
Anders Horndahl
Not:
Refer friends and make an extra 20% of their income! Taken from URLCash pocket of course wink.gif We thank you for your continuing support!
.
NOW WITH DAILY PAYOUTS!
Ödeme Türü:
Anında

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi için teşekkürler. Bu şekilde çalışan sitelerle ilgili bir yazı yayınlayacaktım ama seninki baya açıklamalı olmuş şu haliyle ;)

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yılbaşının yaklaşması sebebiyle bu günden itibaren 1 Ocak tarihine kadar % 50 daha fazla kazanacaksınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi